Akta nadania odznaki "Za zasługi dla PZW"

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Szanowni Państwo

 

 

Z niekrytą przyjemnością informujemy, że Koło PZW nr 13 BELMA
Bydgoszcz, czyli nasi koledzy wędkarze z BELMY otrzymali zaszczytną
odznakę od Zarządu Głównego PZW.

 

Odznakę "Za zasługi dla PZW" otrzymano w uznaniu zasług wniesionych w rozwój i upowszechnianie wędkarstwa oraz wkład w ochronę środowiska naturalnego i rozwój sportu wędkarskiego.

 

Serdecznie gratulujemy "naszym belmowskim" wędkarzom i życzymy udanego wędkarskiego sezonu, wiele radości z każdego dnia spędzonego na łowisku oraz samych "dużych ryb" :)

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.