BELMA na Pikniku Niepodległości we Włocławku

COVID-19

SZANOWNI PAŃSTWO,

Mając na uwadze zagrożenie związane z  rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o wzajemne zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, partnerów i pracowników Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz władz państwowych zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w siedzibie naszej Spółki do niezbędnego minimum.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.

na dzień 28 listopada 2019 roku

Podziękowania - Targi SyMas

Serdecznie Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów SyMas  2019r. w Krakowie .

Podziękowania - Targi Katowice, Bielsko Biała

Serdecznie dziękujemy Państwu za liczne odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2019” oraz Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019,

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A., wraz z kilkoma innymi Spółkami z grupy PGZ, prezentowały swoje wyroby podczas Pikniku Niepodległości, zorganizowanego w dniu 30 czerwca (sobota) na terenie Hali Mistrzów we Włocławku.

Przedsięwzięcie zorganizowane zostało w ramach akcji „Niepodległa Polska – Stulecie Odzyskania Niepodległości” pod patronatem Wojewody Kujawsko – Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza oraz Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych gen. Bryg. Dariusza Łukowskiego.

Wśród atrakcji zaplanowana została wystawa sprzętu wojskowego i historycznego, ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem przybyłych (m.in. Langusta, Rak, Leopard 2A4 i 2A5, ATF DINGO i inne), a także występy artystyczne.

Stoisko z wyrobami „BELMY” cieszyło się sporym zainteresowaniem zwiedzających, a współcześnie projektowane miny rodziły sporo pytań nawet ze strony najmłodszych cywili.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.