Festyn żołnierski 08_2018

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A. uczestniczyły w festynie żołnierskim zorganizowanym z okazji Święta Wojska Polskiego oraz 98 Rocznicy Bitwy Warszawskiej, który odbył się dnia 15 sierpnia 2018 roku w Bydgoszczy.

Podczas festynu prezentowany był sprzęt i wyposażenie wojskowe współczesnego pola walki oraz eksponaty historyczne. Odwiedzający mogli zapoznać się z produktami firm, które brały udział w wydarzeniu, a dodatkową atrakcją była możliwość nabycia niektórych elementów wyposażenia żołnierza.

BELMA zaprezentowała swoje najnowsze produkty na potrzeby polskiej armii, między innymi:

  • Wielokierunkową Wyrzutnię Granatów WWG,
  • Minę Przeciwburtową Kierowaną MPBK-ZN „Juka”,
  • Sterowany Przeciwpancerno Prezciwtransportowy Ładunek Wybuchowy SPPŁW „Tulipan”. Na stoisku można było zapoznać się z wyrobami, a  pracownicy BELMY chętnie odpowiadali na pytania.

Imprezę uświetniły muzyczne występy  artystów z Klubu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych oraz Orkiestra Wojskowa Bydgoszcz.  Podczas festynu nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach, dla których animatorzy z bydgoskiego Family Parku zorganizowali mnóstwo atrakcji .
Natomiast w godzinach wieczornych w Kinoteatrze przy ul. Dwernickiego na żywo z Warszawy  transmitowany był spektakl pt. „Wolność we krwi”.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie stoiskiem BELMY !!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć zamieszczonej przez Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych:

https://iwspsz.wp.mil.pl/pl/galleries/fotogaleria-fotop/festyn-zonierski-w-bydgoszczy-s/

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.