Festyn żołnierski 08_2018

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.

na dzień 28 listopada 2019 roku

Podziękowania - Targi SyMas

Serdecznie Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów SyMas  2019r. w Krakowie .

Podziękowania - Targi Katowice, Bielsko Biała

Serdecznie dziękujemy Państwu za liczne odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2019” oraz Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019,

Niędzynarodowe Targi ENERGETAB 2019

 

Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019,

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A. uczestniczyły w festynie żołnierskim zorganizowanym z okazji Święta Wojska Polskiego oraz 98 Rocznicy Bitwy Warszawskiej, który odbył się dnia 15 sierpnia 2018 roku w Bydgoszczy.

Podczas festynu prezentowany był sprzęt i wyposażenie wojskowe współczesnego pola walki oraz eksponaty historyczne. Odwiedzający mogli zapoznać się z produktami firm, które brały udział w wydarzeniu, a dodatkową atrakcją była możliwość nabycia niektórych elementów wyposażenia żołnierza.

BELMA zaprezentowała swoje najnowsze produkty na potrzeby polskiej armii, między innymi:

  • Wielokierunkową Wyrzutnię Granatów WWG,
  • Minę Przeciwburtową Kierowaną MPBK-ZN „Juka”,
  • Sterowany Przeciwpancerno Prezciwtransportowy Ładunek Wybuchowy SPPŁW „Tulipan”. Na stoisku można było zapoznać się z wyrobami, a  pracownicy BELMY chętnie odpowiadali na pytania.

Imprezę uświetniły muzyczne występy  artystów z Klubu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych oraz Orkiestra Wojskowa Bydgoszcz.  Podczas festynu nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach, dla których animatorzy z bydgoskiego Family Parku zorganizowali mnóstwo atrakcji .
Natomiast w godzinach wieczornych w Kinoteatrze przy ul. Dwernickiego na żywo z Warszawy  transmitowany był spektakl pt. „Wolność we krwi”.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie stoiskiem BELMY !!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć zamieszczonej przez Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych:

https://iwspsz.wp.mil.pl/pl/galleries/fotogaleria-fotop/festyn-zonierski-w-bydgoszczy-s/

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.