Gala z okazji 150-lecia BELMY

COVID-19

SZANOWNI PAŃSTWO,

Mając na uwadze zagrożenie związane z  rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o wzajemne zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, partnerów i pracowników Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz władz państwowych zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w siedzibie naszej Spółki do niezbędnego minimum.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.

na dzień 28 listopada 2019 roku

Podziękowania - Targi SyMas

Serdecznie Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów SyMas  2019r. w Krakowie .

Podziękowania - Targi Katowice, Bielsko Biała

Serdecznie dziękujemy Państwu za liczne odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2019” oraz Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019,

Szanowni Państwo, z ogromną radością pragniemy poinformować, iż w piątek 21 września 2018 roku w KINOTEATRZE Klubu IWsp SZ RP przy ul. Generała Józefa Dwernickiego w Bydgoszczy,odbędzie się uroczysta

GALA  Z OKAZJI JUBILEUSZU 150-LECIA BYDGOSKICH ZAKŁADÓW ELEKTROMECHANICZNYCH „BELMA” S.A

Tegoroczne obchody jubileuszu naszej Spółki zbiegają się ze 100-LETNIĄROCZNICĄ NIEPODLEGŁOŚCI PAŃSTWA POLSKIEGO, dodając naszej uroczystości jeszcze większej rangi. Z tego tez powodu będzie nam niezmiernie miło powitać wszystkich zaproszonych na galę gości.

 W najbliższych dniach zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.