Odprawa szkoleniowa przedstawicieli ministerstw

Majówka 2018 podsumowanie

„Dla Niepodległej” – Podsumowanie pikniku

Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu

Ogłaszamy wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne "BELMA" S.A.

PIKNIK MAJOWY 2018

Serdecznie zapraszamy  do odwiedzenia BELMY podczas  pikniku z okazji 227 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

W dniach 6–8 lutego br. w Bydgoskich Zakładach Elektromechanicznych  „BELMA” S.A. odbyło się Szkolenie Przedstawicieli Ministerstw i Instytucji uczestniczących w procesie opracowania Aneksu Nr 2 do Programu Mobilizacji Gospodarki na lata 2017-2026.

W czasie szkolenia jego uczestnicy mieli okazję zapoznać się  z nowymi produktami BELMY oferowanymi na rynek produkcji „S”. Natomiast podczas zwiedzania Zakładu Produkcyjnego zorganizowano prezentacje technologii wytwarzania wyrobów na potrzeby MON oraz procesów produkcyjnych stosowanych w naszej Spółce.

Było to pierwsze szkolenie z zakresu PMG, które zostało zorganizowane w BELMIE.

Dla BELMY to ogromny zaszczyt, że mogliśmy współorganizować  i gościć podczas spotkania Przedstawicieli Instytucji Rządowych,  a tym samym aktywnie wspierać działania na rzecz wzmacniania obronności naszego kraju.

 

Zarząd BELMY wyraża serdeczne podziękowanie wszystkim uczestnikom za wspólne szkolenie.

 

Odprawa szkoleniowa Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.