Odprawa szkoleniowa przedstawicieli ministerstw

Podziękowania

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w Targach Edukacji i Pracy w Nakle nad Notecią.

Podsumowanie targów Energetics Lublin 2018

W dniach 13-15.11.2018r. Bydgoskie Zakłady Elelektromechaniczne „BELMA” S.A.uczestniczyły w XI edycji Targów Energetycznych ENERGETICS w Lublinie.

Targi Energetics Lublin 2018

Zaproszenie na Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS

W dniach 6–8 lutego br. w Bydgoskich Zakładach Elektromechanicznych  „BELMA” S.A. odbyło się Szkolenie Przedstawicieli Ministerstw i Instytucji uczestniczących w procesie opracowania Aneksu Nr 2 do Programu Mobilizacji Gospodarki na lata 2017-2026.

W czasie szkolenia jego uczestnicy mieli okazję zapoznać się  z nowymi produktami BELMY oferowanymi na rynek produkcji „S”. Natomiast podczas zwiedzania Zakładu Produkcyjnego zorganizowano prezentacje technologii wytwarzania wyrobów na potrzeby MON oraz procesów produkcyjnych stosowanych w naszej Spółce.

Było to pierwsze szkolenie z zakresu PMG, które zostało zorganizowane w BELMIE.

Dla BELMY to ogromny zaszczyt, że mogliśmy współorganizować  i gościć podczas spotkania Przedstawicieli Instytucji Rządowych,  a tym samym aktywnie wspierać działania na rzecz wzmacniania obronności naszego kraju.

 

Zarząd BELMY wyraża serdeczne podziękowanie wszystkim uczestnikom za wspólne szkolenie.

 

Odprawa szkoleniowa Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.