Podsumowanie MSPO 2017

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, jak co roku, przyciągnął przedstawicieli branży zbrojeniowej z całego globu.  Od 5. do 8. września w Kielcach można było zapoznać się z nowinkami militarnego świata. Odwiedzający zobaczyli m. in. sprzęt pancerny, uzbrojenie klasyczne, materiały wybuchowe, uzbrojenie i sprzęt Marynarki Wojennej oraz sprzęt infrastruktury obronnej.

Na targach nie zabrakło Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S. A., których przedstawiciele pojawiają się w Kielcach od początku istnienia Targów Kielce – 25 lat. Spółka w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej zaprezentowała:

  • Sterowany Przeciwpancerno Przeciwtransportowy Ładunek Wybuchowy Tulipan,
  • Minę przeciwburtową kierowaną MPBK-ZN,
  • Wielokierunkową Wyrzutnię Granatów WWG,
  • Minę przeciwburtową MPB,
  • Minę przeciwpancerną do ustawiania ręcznego MR-123,
  • Minę przeciwpancerną narzutową MN-123,
  •  Minę przeciwdesantową MPD,
  • Głowice taktyczne do Bezzałogowych Statków Powietrznych.

Wyroby BELMY cieszyły się dużym zainteresowaniem oficjalnych delegacji i osób odwiedzających targi. Wizytujący stoisko byli pod wrażeniem innowacyjności prezentowanych produktów i ich znaczenia dla obronności.

Podczas drugiego dnia targów zbrojeniowych BELMA podpisała wart ponad 4 mln zł kontrakt na dostawę 160 kompletów kaset ISM z minami narzutowymi MN-123. To kolejna w ciągu kilku miesięcy umowa polskiej firmy. W maju BELMA zdobyła warte 9 mln zł zlecenie. Wówczas zobowiązała się dostarczyć wojsku 300 min MPD oraz 75 min MPB-ZN.

Ostatniego dnia MSPO doceniono wyróżniających się producentów branży zbrojeniowej. Podczas gali wręczono liczne nagrody m. in. Nagrodę DEFENDER, Nagrodę PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ i Wyróżnienie MINISTRA OBRONY NARODOWEJ.   

Wśród nagrodzonych znalazły się Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S. A., które otrzymały Nagrodę DEFENDER za SPPŁW Tulipan Sterowany Przeciwpancerno Przeciwtransportowy Ładunek Wybuchowy. Komisja Konkursowa doceniła m. in. oryginalność, nowatorstwo myśli technicznej i walory eksploatacyjne produktu. Na tym nie koniec – „BELMA” otrzymała również statuetkę z okazji 25-lecia uczestnictwa w targach MSPO.

Jak co roku targi obfitowały w liczne konferencje i pokazy oraz stanowiły doskonałą okazję do spotkań specjalistów z branży przemysłu obronnego.

 

Zobacz filmy z targów:
FILM 1
FILM 2

 

Informacje prasowe:
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/23566?t=Defendery-rozdane-#.WbLQEqg4-8Q.facebook 
http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/23538?t=BELMA-zdobywa-milionowy-kontrakt-
http://bydgoszcz24.pl/pl/12_biznes/16221_.html 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.