Podsumowanie Pikniku Rodzinnego

COVID-19

SZANOWNI PAŃSTWO,

Mając na uwadze zagrożenie związane z  rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o wzajemne zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, partnerów i pracowników Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz władz państwowych zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w siedzibie naszej Spółki do niezbędnego minimum.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.

na dzień 28 listopada 2019 roku

Podziękowania - Targi SyMas

Serdecznie Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów SyMas  2019r. w Krakowie .

Podziękowania - Targi Katowice, Bielsko Biała

Serdecznie dziękujemy Państwu za liczne odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2019” oraz Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019,

W sobotę 9 czerwca 2018 r. na terenie Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. o godzinie 14.00 strzałem z działa armatniego rozpoczął się Piknik Rodzinny z okazji Jubileuszu 150-lecia istnienia Spółki. 

Piknik był świetną okazją do spędzenia rodzinnego popołudnia i spotkania się z kolegami z pracy oraz ich najbliższymi. Dodatkowo pogoda w tym dniu dopisała  i mimo wiosennej pory była prawdziwie letnia.

W programie imprezy nie zabrakło atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Uczestnicy mieli  możliwość przejażdżki wojskowym Hammerem, mogli zwiedzić Zakład Produkcyjny,wziąć udział w konkursach m.in. strzelaniu z wiatrówki, strzelaniu z łuku oraz obejrzeć pokazy strażackie. Dla dzieci przygotowane były animacje i konkursy sprawnościowe, taneczne, muzyczne oraz  malowanie buziek farbami. Atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia, kącik wyrabiania glinianych garnków, warsztaty Lego-robotyki i laboratorium eksperymentów dla starszych dzieci.

 Punktem kulminacyjnym pikniku był tort jubileuszowy, przygotowany przez bydgoskich cukierników w dwóch przepysznych smakach. Podczas imprezy, każdy uczestnik mógł również posmakować licznych, wyśmienitych potraw z grilla, wojskowej grochówki, przekąsek, ciast i napoi.

 Na pikniku panowała świetna rodzinna atmosfera, dorośli i dzieci bawili się bardzo dobrze, a występy artystyczne zespołów muzycznych dodatkowo uświetniły imprezę i stworzyły wyjątkowy klimat.

Serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji Pikniku Rodzinnego w dniu 9 czerwca kierujemy do:

-       Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy,

-       agencji marketingowej Green House,

-       Spółki Lenat Sp. z o. o.

-       artystów i piosenkarzy – zespołów Błękitne Berety i MARGO

-       grupy rekonstruktorów historycznych "Sarmackie Dziedzictwo",

-       Centrum Robotyki i LEGO EduRobots,

-       Wojskowych Zakładów Uzbrojenia S.A. w Grudziądzu

-       Spółki LUBAWA S.A.

-       Kolejowych Zakładów Łączności Sp. z o.

-       Straży Pożarnej - Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 ,

-       ratowników medycznych,

-       cukierni „Staropolska”,

-       barmanów,

-       wszystkich, którzy wspierali i pomagali w organizacji imprezy.

 

Dziękujemy za przybycie, wspólną zabawę oraz każdy uśmiech i dobre słowo.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.