Podsumowanie Pikniku Rodzinnego

Targi IDEX 2019

Zaproszenie na Targi IDEX 2019 w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Targi ZULIEFERMESSE w Lipsku

Zaproszenie na Targi ZULIEFERMESSE w Lipsku.

Podziękowania

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w Targach Edukacji i Pracy w Nakle nad Notecią.

Podsumowanie targów Energetics Lublin 2018

W dniach 13-15.11.2018r. Bydgoskie Zakłady Elelektromechaniczne „BELMA” S.A.uczestniczyły w XI edycji Targów Energetycznych ENERGETICS w Lublinie.

W sobotę 9 czerwca 2018 r. na terenie Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. o godzinie 14.00 strzałem z działa armatniego rozpoczął się Piknik Rodzinny z okazji Jubileuszu 150-lecia istnienia Spółki. 

Piknik był świetną okazją do spędzenia rodzinnego popołudnia i spotkania się z kolegami z pracy oraz ich najbliższymi. Dodatkowo pogoda w tym dniu dopisała  i mimo wiosennej pory była prawdziwie letnia.

W programie imprezy nie zabrakło atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Uczestnicy mieli  możliwość przejażdżki wojskowym Hammerem, mogli zwiedzić Zakład Produkcyjny,wziąć udział w konkursach m.in. strzelaniu z wiatrówki, strzelaniu z łuku oraz obejrzeć pokazy strażackie. Dla dzieci przygotowane były animacje i konkursy sprawnościowe, taneczne, muzyczne oraz  malowanie buziek farbami. Atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia, kącik wyrabiania glinianych garnków, warsztaty Lego-robotyki i laboratorium eksperymentów dla starszych dzieci.

 Punktem kulminacyjnym pikniku był tort jubileuszowy, przygotowany przez bydgoskich cukierników w dwóch przepysznych smakach. Podczas imprezy, każdy uczestnik mógł również posmakować licznych, wyśmienitych potraw z grilla, wojskowej grochówki, przekąsek, ciast i napoi.

 Na pikniku panowała świetna rodzinna atmosfera, dorośli i dzieci bawili się bardzo dobrze, a występy artystyczne zespołów muzycznych dodatkowo uświetniły imprezę i stworzyły wyjątkowy klimat.

Serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji Pikniku Rodzinnego w dniu 9 czerwca kierujemy do:

-       Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy,

-       agencji marketingowej Green House,

-       Spółki Lenat Sp. z o. o.

-       artystów i piosenkarzy – zespołów Błękitne Berety i MARGO

-       grupy rekonstruktorów historycznych "Sarmackie Dziedzictwo",

-       Centrum Robotyki i LEGO EduRobots,

-       Wojskowych Zakładów Uzbrojenia S.A. w Grudziądzu

-       Spółki LUBAWA S.A.

-       Kolejowych Zakładów Łączności Sp. z o.

-       Straży Pożarnej - Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 ,

-       ratowników medycznych,

-       cukierni „Staropolska”,

-       barmanów,

-       wszystkich, którzy wspierali i pomagali w organizacji imprezy.

 

Dziękujemy za przybycie, wspólną zabawę oraz każdy uśmiech i dobre słowo.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.