Podsumowanie targów MSPO 2018

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.

na dzień 28 listopada 2019 roku

Podziękowania - Targi SyMas

Serdecznie Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów SyMas  2019r. w Krakowie .

Podziękowania - Targi Katowice, Bielsko Biała

Serdecznie dziękujemy Państwu za liczne odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2019” oraz Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019,

Niędzynarodowe Targi ENERGETAB 2019

 

Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019,

MSPO 2018

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, jak co roku, przyciągnął przedstawicieli branży zbrojeniowej z całego globu.  Od 4 do 7 września w Kielcach można było zapoznać się z nowinkami militarnego świata. Odwiedzający zobaczyli m. in. sprzęt pancerny, uzbrojenie klasyczne, materiały wybuchowe, uzbrojenie i sprzęt Marynarki Wojennej oraz sprzęt infrastruktury obronnej.

Dla Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A., tegoroczna edycja targów była wyjątkowa, nie tylko ze względu na ponad ćwierć wieku współtworzenia wydarzenia wystawienniczego ale z uwagi na obchodzony w tym roku jubileusz 150-lecia istnienia spółki, jak również obchodzony w całym kraju jubileusz 100-lecia Niepodległości Państwa Polskiego, dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań by zaprezentować efekty naszej pracy – nowoczesne rozwiązania dla sił zbrojnych RP i państw sojuszniczych.

Na tegorocznych XXVI targach MSPO spółka w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej zaprezentowała:

  • Sterowany Przeciwpancerno Przeciwtransportowy Ładunek Wybuchowy kryptonim Tulipan,
  • Minę przeciwburtową MPB-ZN,
  • Wielokierunkową Wyrzutnię Granatów WWG,
  • Minę przeciwpancerną do ustawiania ręcznego MR-123,
  • Minę przeciwpancerną narzutową MN-123,
  • Kasetę minową MN-123,
  • Minę przeciwdesantową MPD,
  • Głowice taktyczne do Bezzałogowych Statków Powietrznych,
  • oraz granaty do jednego z efektorów realizowanej obecnie pracy rozwojowej Jarzębina – S.

Wyroby BELMY cieszyły się dużym zainteresowaniem oficjalnych delegacji i osób odwiedzających targi. Wizytujący stoisko byli pod wrażeniem innowacyjności prezentowanych produktów i ich znaczenia dla obronności.

Podczas trzeciego dnia targów zbrojeniowych BELMA podpisała umowę z WITU wprowadzającą do produkcji seryjnej rodzinę głowic GX-2 dedykowanych do BSP. To kolejna umowa dotycząca głowic do BSP. Poprzednią umowę na głowice GX-1 BELMA podpisała w maju 2017 r.    

Ostatniego dnia MSPO doceniono wyróżniających się producentów branży zbrojeniowej. Podczas gali wręczono liczne nagrody m. in. Nagrodę DEFENDER, Nagrodę PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ i Wyróżnienie MINISTRA OBRONY NARODOWEJ.

Jak co roku targi obfitowały w liczne konferencje i pokazy oraz stanowiły doskonałą okazję do spotkań specjalistów z branży przemysłu obronnego.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.