Podsumowanie targów MSPO 2018

COVID-19

SZANOWNI PAŃSTWO,

Mając na uwadze zagrożenie związane z  rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o wzajemne zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, partnerów i pracowników Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz władz państwowych zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w siedzibie naszej Spółki do niezbędnego minimum.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.

na dzień 28 listopada 2019 roku

Podziękowania - Targi SyMas

Serdecznie Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów SyMas  2019r. w Krakowie .

Podziękowania - Targi Katowice, Bielsko Biała

Serdecznie dziękujemy Państwu za liczne odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2019” oraz Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019,

MSPO 2018

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, jak co roku, przyciągnął przedstawicieli branży zbrojeniowej z całego globu.  Od 4 do 7 września w Kielcach można było zapoznać się z nowinkami militarnego świata. Odwiedzający zobaczyli m. in. sprzęt pancerny, uzbrojenie klasyczne, materiały wybuchowe, uzbrojenie i sprzęt Marynarki Wojennej oraz sprzęt infrastruktury obronnej.

Dla Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A., tegoroczna edycja targów była wyjątkowa, nie tylko ze względu na ponad ćwierć wieku współtworzenia wydarzenia wystawienniczego ale z uwagi na obchodzony w tym roku jubileusz 150-lecia istnienia spółki, jak również obchodzony w całym kraju jubileusz 100-lecia Niepodległości Państwa Polskiego, dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań by zaprezentować efekty naszej pracy – nowoczesne rozwiązania dla sił zbrojnych RP i państw sojuszniczych.

Na tegorocznych XXVI targach MSPO spółka w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej zaprezentowała:

  • Sterowany Przeciwpancerno Przeciwtransportowy Ładunek Wybuchowy kryptonim Tulipan,
  • Minę przeciwburtową MPB-ZN,
  • Wielokierunkową Wyrzutnię Granatów WWG,
  • Minę przeciwpancerną do ustawiania ręcznego MR-123,
  • Minę przeciwpancerną narzutową MN-123,
  • Kasetę minową MN-123,
  • Minę przeciwdesantową MPD,
  • Głowice taktyczne do Bezzałogowych Statków Powietrznych,
  • oraz granaty do jednego z efektorów realizowanej obecnie pracy rozwojowej Jarzębina – S.

Wyroby BELMY cieszyły się dużym zainteresowaniem oficjalnych delegacji i osób odwiedzających targi. Wizytujący stoisko byli pod wrażeniem innowacyjności prezentowanych produktów i ich znaczenia dla obronności.

Podczas trzeciego dnia targów zbrojeniowych BELMA podpisała umowę z WITU wprowadzającą do produkcji seryjnej rodzinę głowic GX-2 dedykowanych do BSP. To kolejna umowa dotycząca głowic do BSP. Poprzednią umowę na głowice GX-1 BELMA podpisała w maju 2017 r.    

Ostatniego dnia MSPO doceniono wyróżniających się producentów branży zbrojeniowej. Podczas gali wręczono liczne nagrody m. in. Nagrodę DEFENDER, Nagrodę PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ i Wyróżnienie MINISTRA OBRONY NARODOWEJ.

Jak co roku targi obfitowały w liczne konferencje i pokazy oraz stanowiły doskonałą okazję do spotkań specjalistów z branży przemysłu obronnego.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.