Reklama BELMY w Polish Business Magazine

Targi IDEX 2019

Zaproszenie na Targi IDEX 2019 w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Targi ZULIEFERMESSE w Lipsku

Zaproszenie na Targi ZULIEFERMESSE w Lipsku.

Podziękowania

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w Targach Edukacji i Pracy w Nakle nad Notecią.

Podsumowanie targów Energetics Lublin 2018

W dniach 13-15.11.2018r. Bydgoskie Zakłady Elelektromechaniczne „BELMA” S.A.uczestniczyły w XI edycji Targów Energetycznych ENERGETICS w Lublinie.

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

W tym roku wydana została  okolicznościowa edycja magazynu w języku angielskim specjalnie poświęcona polskiemu przemysłowi obronnemu oraz jego kooperantom. Polish Defence Industry. Aviation, Land, Navy & Uniformed Services 2017 prezentuje wybrane firmy oraz jednostki naukowe, których działalność związana jest z branżą zbrojeniową. W magazynie firmy prezentują swoje najlepsze produkty, przedstawiają informacje odnośnie prac badawczych oraz możliwości współpracy z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami.  

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.