Reklama BELMY w Polish Business Magazine

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

W tym roku wydana została  okolicznościowa edycja magazynu w języku angielskim specjalnie poświęcona polskiemu przemysłowi obronnemu oraz jego kooperantom. Polish Defence Industry. Aviation, Land, Navy & Uniformed Services 2017 prezentuje wybrane firmy oraz jednostki naukowe, których działalność związana jest z branżą zbrojeniową. W magazynie firmy prezentują swoje najlepsze produkty, przedstawiają informacje odnośnie prac badawczych oraz możliwości współpracy z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami.  

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.