Reklama BELMY w Polish Business Magazine

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy
Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.  na dzień 27 czerwca 2018 roku

Podsumowanie Pikniku Rodzinnego

W sobotę 9 czerwca 2018 r. na terenie Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. o godzinie 14.00 strzałem z działa armatniego rozpoczął się Piknik Rodzinny z okazji Jubileuszu 150-lecia istnienia Spółki.

Podsumowanie targów Subcontracting 2018

 Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Subcontracting 2018

Targi Eurosatory 2018 w Paryżu

Polska Grupa Zbrojeniowa na Targach Eurosatory 2018  w Paryżu

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

W tym roku wydana została  okolicznościowa edycja magazynu w języku angielskim specjalnie poświęcona polskiemu przemysłowi obronnemu oraz jego kooperantom. Polish Defence Industry. Aviation, Land, Navy & Uniformed Services 2017 prezentuje wybrane firmy oraz jednostki naukowe, których działalność związana jest z branżą zbrojeniową. W magazynie firmy prezentują swoje najlepsze produkty, przedstawiają informacje odnośnie prac badawczych oraz możliwości współpracy z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami.  

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.