SPOTKANIE GRUPY BROŃ I AMUNICJA PGZ S.A. W BELMIE

Majówka 2018 podsumowanie

„Dla Niepodległej” – Podsumowanie pikniku

Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu

Ogłaszamy wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne "BELMA" S.A.

PIKNIK MAJOWY 2018

Serdecznie zapraszamy  do odwiedzenia BELMY podczas  pikniku z okazji 227 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

W dniach 31 stycznia i 1 lutego br. w Bydgoskich Zakładach Elektromechanicznych  „BELMA” S.A. odbyło się spotkanie Domeny Broń i Amunicja. W wydarzeniu uczestniczyli Przedstawiciele Sił Zbrojnych RP i Spółki Domeny Broń i Amunicja Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

 

 W pierwszym dniu spotkania odbyła się prezentacja produktów poszczególnych Spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz przedstawione zostały programy rozwojowe w obszarze poniższych Spółek:

- „MESKO” S.A. – Skarżysko Kamienna

- Zakłady Metalowe „DEZAMET” S.A. – Nowa Dęba,

- Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM” S.A. –Bydgoszcz,

- Zakład Produkcji Specjalnej „GAMRAT” Sp.z o.o. – Jasło,

- „PCO” S.A. – Warszawa,

- „MASKPOL” S.A. Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego –  Panki,

- Fabryka Broni „Łucznik” Sp. z o.o.– Radom,

- ZMT „TARNÓW” S.A. Tarnów,

- Wojskowe Zakłady Uzbrojenia  S.A. – Grudziądz,

- Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A. – Białe Błota

Spotkaniu towarzyszyła wystawa, podczas której Spółki zaprezentowały sprzęt  wojskowy oraz uzbrojenie. Była to doskonała okazja do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem ze strony Sił Zbrojnych RP jak i pomiędzy Spółkami PGZ S.A.

 

Drugiego dnia spotkania uczestnicy wydarzenia zgłębiali wiedzę na temat Kodeksu Grupy Kapitałowej - Strategii Grupy PGZ oraz spraw dotyczących zagadnień związanych
z obszarem HR.

Odbyły się również warsztaty podczas, których uczestnicy spotkania poszerzali swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kapitału ludzkiego, wyzwań HR i budowania marki firmy poprzez kapitał ludzki.

 

Spotkania Grupy Broń i Amunicja mają charakter cykliczny.

Kolejne spotkanie odbędzie się w kwietniu w Zakładach Metalowych „DEZAMET” S.A.
w Nowej Dębie.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.