BELMA na Wystawie Air Fair 2016 w Bydgoszczy

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

Szanowni Państwo

 

 

W dniach 20-21 maja 2016 r. na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 S.A. przy ul. Szubińskiej 107 w Bydgoszczy odbyła się X edycja Wystawy AIR FAIR 2016.

Zgodnie z tradycją pierwszy dzień został poświęcony wyłącznie Wystawcom oraz zaproszonym Gościom. Drugi dzień był otwarty dla Zwiedzających.

Głównym celem Wystawy Air Fair 2016 była konsolidacja środowiska lotniczego, zarówno wojskowego jak i cywilnego oraz prezentacja wyróbów Przedsiębiorstw Przemysłu Obronnego w ramach PGZ.
Wystawę co roku odwiedzają przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Sztabu Generalnego, Inspektoratu Wsparcia Sil Zbrojnych, a także liczne władze Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Miasta Bydgoszcz.

 

 

  

 

BELMA zaprezentowała swoje wyroby w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

 

 

BELMA zaprezentowała Nadzorowany System Ochrony Obszaru CIS (Counter Intruder System).

System cieszył się dużym zainteresowaniem. Co oczywiście nie dziwi, gdyż jest on bardzo innowacyjnym rozwiązaniem współczesnego pola walki.

 

Ważnym gościem naszego stoiska był Wojewoda Kujawsko-Pomorski - Pan Mikołaj Bogdanowicz, który przeprowadził rozmowę z przedstawicielami Kujawsko-Pomorskiego Potencjału Obronnego, w którego skład wchodzą: Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2, Wojskowe Zakłady Uzbrojenia w Grudziądzu, Zakłady Chemiczne Nitr-Chem oraz BZE "BELMA" S.A.

 

Dziękujemy za zainteresownaie i zapraszamy na nasze stoisko podczas kolejnych targów militarnych (Pro Defense Ostróda, MSPO Kielce)

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.