"BELMA" na targach EXPOPOWER 2015 w Poznaniu - PODSUMOWANIE

Szanowni Państwo

 

W dniach 26-28.05.2015 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach Energetyki EXPOPOWER w Poznaniu. Podczas targów prezentowane były elektryczne urządzenia budowy przeciwwybuchowej przeznaczone do pracy w przemysłowych instalacjach elektrycznych pracujących w strefach zagrożonych wybuchem. Nasze stoisko było licznie odwiedzane przez klientów z branży elektrotechnicznej, biur projektowych oraz wykonawców instalacji elektrycznych.

 

W czasie spotkań i rozmów największym zainteresowaniem cieszyły się kasety sterowniczy typu KS-1 i KS-2. Urządzenia te mogą być wyposażone zarówno w łączniki przyciskowe jak i również lampki sygnalizacyjne oparte na modułach LED. Elementy sterownicze użyte w naszych kasetach mogą być wyposażone w szeroką gamę napędów począwszy do zwykłych astabilnych poprzez pokrętne piórkowe a na wyłącznikach awaryjnych skończywszy. Podobnie w przypadku elementów sygnalizacyjnych występuję uniwersalne wykonanie pojedynczego elementu świecącego, który może sygnalizować 3 różne stany pracy urządzenia kolorem czerwonym, zielonym lub czerwonym pulsacyjnym.

 

Dodatkowo nasi klienci docenili nowe rozwiązanie puszek łączeniowych typu SPZ. W szczególności szeroki zakres montowanych listew zaciskowych (10 osobnych torów prądowych dla 4 przewodów na tor) oraz ilość i konfiguracje dławików montowanych na ścianach obudowy (max 10 dławików w prawie 40 różnych konfiguracjach). Podczas tych targów nasi klienci mieli także okazję zobaczyć nowy produkt naszej Spółki tj. termostat z kapilarą w wykonaniu przeciwwybuchowym typu PTK.

 

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom którzy odwiedzili nasze stoisko. Państwa uwagi wniesione podczas prowadzonych rozmów zostaną uwzględnione w naszych projektach. Liczymy także, że nasze nowe kontakty przyczynią się do rozszerzenia dotychczasowej współpracy.

 

 

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]