BELMA na targach MSPO 2014

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

 
    
XXII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odbędzie się w dniach 1-4 września 2014 roku w Kielcach. Honorowy Patronat nad  XXII  Salonem objął Prezydent RP - Bronisław Komorowski. Targom towarzyszyć będzie Wystawa Narodowa przemysłu obronnego Francji.
 
 
 
 
                                                                                                                                        MSPO 2013
 
 
 
 BELMA zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia oraz wyroby z oferty produktowej w ramach grupy Polskiego Holdingu Obronnego.
 
 
 
  
 
 
 
 
Podczas targów BELMA zaprezentuje obecnie produkowane jak i nowoprojektowane miny, zapalniki, wykrywacze oraz inne środki saperskie. 
Na stoisku Firmy (HALA C) zobaczyć będzie można m.in. miny MPB-ZN, MN-123, MPBK-ZN, PPFW oraz efekty ich działania w postaci wycinków z przebiciami płyt pancernych.
 
 
 
  
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska BELMY
                                   
       TARGI KIELCE S.A.
   ul. Zakładowa 1
       Kielce 
       hala C
 
 
zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.