BELMA na targach MSPO - zaproszenie

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

 

BELMA na targach MSPO 2016

 

            Z przyjemnością informujemy, iż BZE BELMA S.A. po raz kolejny będzie uczestniczyć w XXIV Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, który odbędzie się od 6 do 9 września br. 

 

W tegorocznej wystawie bierze udział  609 firm z 30 krajów.

            Wystawa Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej organizowana pod hasłem „ Kierunek Nowoczesność” zajmować będzie ponad 14 tyś. m2 - w tym roku będzie wystawą wiodącą.

           

BZE BELMA S.A. podczas MSPO 2016 zaprezentuje Nadzorowany System Ochrony Obszaru CIS oraz wyroby z oferty produktowej w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. - partnera strategicznego MSPO 2016.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska BELMY:

TARGI KIELCE S.A.

ul. Zakładowa 1

Kielce

Hala C

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.