BELMA na targach MSPO - zaproszenie

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

 

BELMA na targach MSPO 2016

 

            Z przyjemnością informujemy, iż BZE BELMA S.A. po raz kolejny będzie uczestniczyć w XXIV Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, który odbędzie się od 6 do 9 września br. 

 

W tegorocznej wystawie bierze udział  609 firm z 30 krajów.

            Wystawa Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej organizowana pod hasłem „ Kierunek Nowoczesność” zajmować będzie ponad 14 tyś. m2 - w tym roku będzie wystawą wiodącą.

           

BZE BELMA S.A. podczas MSPO 2016 zaprezentuje Nadzorowany System Ochrony Obszaru CIS oraz wyroby z oferty produktowej w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. - partnera strategicznego MSPO 2016.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska BELMY:

TARGI KIELCE S.A.

ul. Zakładowa 1

Kielce

Hala C

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.