BELMA na targach MSPO - zaproszenie

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

 

BELMA na targach MSPO 2016

 

            Z przyjemnością informujemy, iż BZE BELMA S.A. po raz kolejny będzie uczestniczyć w XXIV Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, który odbędzie się od 6 do 9 września br. 

 

W tegorocznej wystawie bierze udział  609 firm z 30 krajów.

            Wystawa Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej organizowana pod hasłem „ Kierunek Nowoczesność” zajmować będzie ponad 14 tyś. m2 - w tym roku będzie wystawą wiodącą.

           

BZE BELMA S.A. podczas MSPO 2016 zaprezentuje Nadzorowany System Ochrony Obszaru CIS oraz wyroby z oferty produktowej w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. - partnera strategicznego MSPO 2016.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska BELMY:

TARGI KIELCE S.A.

ul. Zakładowa 1

Kielce

Hala C

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.