BELMA podczas pikniku "Bezpieczna Polska"

 

W sobotę 14 stycznia 2017 r. na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. wspólnie z Nitro-Chem S.A. uczestniczyły w odbywającej się w całym kraju akcji „Bezpieczna Polska” zorganizowanej pod honorowym patronatem Ministra Obrony Narodowej.

 

Pikniki i spotkania w ramach akcji „Bezpieczna Polska” związane były z oficjalnym powitaniem amerykańskich żołnierzy w Polsce, które odbyło się 14 stycznia w Żaganiu.

 

W ramach akcji “Bezpieczna Polska” BZE BELMA S.A. zaprezentowały elementy nowoopracowywanego systemu obrony terytorialnej CIS. Naszymi wyrobami zainteresowani byli nie tylko mieszkańcy Bydgoszczy, ale również Mikołaj Bogdanowicz, Wojewoda kujawsko-pomorski oraz Zbigniew Ostrowski, Wicemarszałek województwa.

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]