BELMA podczas pikniku "Bezpieczna Polska"

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

 

W sobotę 14 stycznia 2017 r. na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. wspólnie z Nitro-Chem S.A. uczestniczyły w odbywającej się w całym kraju akcji „Bezpieczna Polska” zorganizowanej pod honorowym patronatem Ministra Obrony Narodowej.

 

Pikniki i spotkania w ramach akcji „Bezpieczna Polska” związane były z oficjalnym powitaniem amerykańskich żołnierzy w Polsce, które odbyło się 14 stycznia w Żaganiu.

 

W ramach akcji “Bezpieczna Polska” BZE BELMA S.A. zaprezentowały elementy nowoopracowywanego systemu obrony terytorialnej CIS. Naszymi wyrobami zainteresowani byli nie tylko mieszkańcy Bydgoszczy, ale również Mikołaj Bogdanowicz, Wojewoda kujawsko-pomorski oraz Zbigniew Ostrowski, Wicemarszałek województwa.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.