BELMA podczas pikniku "Bezpieczna Polska"

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

 

W sobotę 14 stycznia 2017 r. na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. wspólnie z Nitro-Chem S.A. uczestniczyły w odbywającej się w całym kraju akcji „Bezpieczna Polska” zorganizowanej pod honorowym patronatem Ministra Obrony Narodowej.

 

Pikniki i spotkania w ramach akcji „Bezpieczna Polska” związane były z oficjalnym powitaniem amerykańskich żołnierzy w Polsce, które odbyło się 14 stycznia w Żaganiu.

 

W ramach akcji “Bezpieczna Polska” BZE BELMA S.A. zaprezentowały elementy nowoopracowywanego systemu obrony terytorialnej CIS. Naszymi wyrobami zainteresowani byli nie tylko mieszkańcy Bydgoszczy, ale również Mikołaj Bogdanowicz, Wojewoda kujawsko-pomorski oraz Zbigniew Ostrowski, Wicemarszałek województwa.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.