Wypłata dywidendy za 2013 rok - informacje

 Zarząd Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.

z siedzibą w Białych Błotach ul. Łochowska 69  86-005 Białe Błota

informuje

 

że zgodnie z uchwałą Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia  nr 6/2014 z dn. 04.06.2014r. w dniu 26.06.2014r. zostanie wypłacona dywidenda dla akcjonariuszy Spółki za rok obrotowy 2013.

 

Kwota wypłaconej dywidendy zostanie pomniejszona o zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 19%.

 

* Akcjonariusze będący osobami fizycznymi nie wykazują w rocznych zeznaniach podatkowych przychodów uzyskanych z tytułu otrzymanych dywidend oraz kwoty pobranego zryczałtowanego podatku.

 

Dywidenda zostanie wypłacona przelewem na rachunek bankowy lub przekazem pocztowym (z potrąceniem kosztów opłat pocztowych za przekaz pocztowy) tym akcjonariuszom, którzy nie złożyli pisemnej dyspozycji przelewu.

 

Akcjonariusze, którzy nie dostarczyli jeszcze informacji o koncie bankowym, a chcieliby zmienić dyspozycję z przekazu pocztowego na przelew bankowy, lub dokonać zmiany adresu  powinni zgłosić się z aktualnym dokumentem tożsamości w siedzibie  Spółki  do dnia 23.06.2014 roku  w godzinach od 9.00 do 13.00 .

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.