Kajakiem po Wenecji

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Szanowni Państwo

 

Z przyjemnością informujemy, że nasz pracownik - Tomasz Gabryś, na co dzień samodzielny konstruktor mechaniki był członkiem (a dokładniej komandorem) rejsu bydgoskich kajakarzy do Wenecji.

I nie byłoby w tym nic dzieniego, gdyby nie fakt, że to właśnie kajaki stanowiły środek transportu Bydgoszczan po Wenecji.

 

Wyprawą zaintersowały się media, w wyniku czego opublikowany został artykuł w Gazecie Pomorskiej.

ZOBACZ ARTYKUŁ - SKAN

ZOBACZ ARTYKUŁ W INTERNECIE

 

Ponadto, Bydgoscy kajakarze, w tym Tomek Gabryś, będą gośćmi programu "Pytanie na śniadanie", który zostanie wyemitoway w poniedziałek 21.09.2015. przez Program 2 Telewizji Polskiej.

 

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu oraz kibicowania naszym kajakarzom. A samym kajakarzom życzymy kolejnych niesamowitych wypraw, ekstramalnych przygód, niezapomnianych emocji i .....połamania wioseł?

 

Dzięki uprzejmości Tomka Gabrysia publikujemy kilka zdjęć z wyprawy.

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.