Kajakiem po Wenecji

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

Szanowni Państwo

 

Z przyjemnością informujemy, że nasz pracownik - Tomasz Gabryś, na co dzień samodzielny konstruktor mechaniki był członkiem (a dokładniej komandorem) rejsu bydgoskich kajakarzy do Wenecji.

I nie byłoby w tym nic dzieniego, gdyby nie fakt, że to właśnie kajaki stanowiły środek transportu Bydgoszczan po Wenecji.

 

Wyprawą zaintersowały się media, w wyniku czego opublikowany został artykuł w Gazecie Pomorskiej.

ZOBACZ ARTYKUŁ - SKAN

ZOBACZ ARTYKUŁ W INTERNECIE

 

Ponadto, Bydgoscy kajakarze, w tym Tomek Gabryś, będą gośćmi programu "Pytanie na śniadanie", który zostanie wyemitoway w poniedziałek 21.09.2015. przez Program 2 Telewizji Polskiej.

 

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu oraz kibicowania naszym kajakarzom. A samym kajakarzom życzymy kolejnych niesamowitych wypraw, ekstramalnych przygód, niezapomnianych emocji i .....połamania wioseł?

 

Dzięki uprzejmości Tomka Gabrysia publikujemy kilka zdjęć z wyprawy.

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.