Kajakiem po Wenecji

Szanowni Państwo

 

Z przyjemnością informujemy, że nasz pracownik - Tomasz Gabryś, na co dzień samodzielny konstruktor mechaniki był członkiem (a dokładniej komandorem) rejsu bydgoskich kajakarzy do Wenecji.

I nie byłoby w tym nic dzieniego, gdyby nie fakt, że to właśnie kajaki stanowiły środek transportu Bydgoszczan po Wenecji.

 

Wyprawą zaintersowały się media, w wyniku czego opublikowany został artykuł w Gazecie Pomorskiej.

ZOBACZ ARTYKUŁ - SKAN

ZOBACZ ARTYKUŁ W INTERNECIE

 

Ponadto, Bydgoscy kajakarze, w tym Tomek Gabryś, będą gośćmi programu "Pytanie na śniadanie", który zostanie wyemitoway w poniedziałek 21.09.2015. przez Program 2 Telewizji Polskiej.

 

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu oraz kibicowania naszym kajakarzom. A samym kajakarzom życzymy kolejnych niesamowitych wypraw, ekstramalnych przygód, niezapomnianych emocji i .....połamania wioseł?

 

Dzięki uprzejmości Tomka Gabrysia publikujemy kilka zdjęć z wyprawy.

 

 

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]