Kolejna wizyta czworaczków w BZE "BELMA" S.A.

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy
Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.  na dzień 27 czerwca 2018 roku

Podsumowanie Pikniku Rodzinnego

W sobotę 9 czerwca 2018 r. na terenie Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. o godzinie 14.00 strzałem z działa armatniego rozpoczął się Piknik Rodzinny z okazji Jubileuszu 150-lecia istnienia Spółki.

Podsumowanie targów Subcontracting 2018

 Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Subcontracting 2018

Targi Eurosatory 2018 w Paryżu

Polska Grupa Zbrojeniowa na Targach Eurosatory 2018  w Paryżu

Dyplom Gratulacyjny z okazji Jubileuszu 150-lecia działalności Spółki

Jubileusz 150-lecia naszej Spółki został doceniony podczas Targów Subcontracting 2018.

Szanowni Państwo

 

21 stycznia mieliśmy ogromną przyjemność gościć w siedzibie naszej Spółki Państwa Czerwińskich wraz z ich synami - Piotrusiem, Bartusiem, Adasiem i Michasiem.

 

Wizyta upłyneła w bardzo miłej atmosferze. Chłopaki zaczynają raczkować, więc wrażenia ze spotkania były jeszcze większe. Ostatnim razem leżeli w nosidełkach, więc miło było zobaczyć jak szybko rosną (zobacz zdjęcia z poprzedniej wizyty: ZOBACZ)

 

Z dumą prezentujemy zdjęcia z tej miłej wizyty. Wyrażamy nadzieję, że chłopaki jeszcze nie raz będą gościć w progach Spółki. Drzwi są dla nich i dla ich rodziców - Patrycji i Rafała Czerwińskich zawsze otwarte.

 

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.