Kolejna wizyta czworaczków w BZE "BELMA" S.A.

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

Szanowni Państwo

 

21 stycznia mieliśmy ogromną przyjemność gościć w siedzibie naszej Spółki Państwa Czerwińskich wraz z ich synami - Piotrusiem, Bartusiem, Adasiem i Michasiem.

 

Wizyta upłyneła w bardzo miłej atmosferze. Chłopaki zaczynają raczkować, więc wrażenia ze spotkania były jeszcze większe. Ostatnim razem leżeli w nosidełkach, więc miło było zobaczyć jak szybko rosną (zobacz zdjęcia z poprzedniej wizyty: ZOBACZ)

 

Z dumą prezentujemy zdjęcia z tej miłej wizyty. Wyrażamy nadzieję, że chłopaki jeszcze nie raz będą gościć w progach Spółki. Drzwi są dla nich i dla ich rodziców - Patrycji i Rafała Czerwińskich zawsze otwarte.

 

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.