Kolejna wizyta czworaczków w BZE "BELMA" S.A.

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Szanowni Państwo

 

21 stycznia mieliśmy ogromną przyjemność gościć w siedzibie naszej Spółki Państwa Czerwińskich wraz z ich synami - Piotrusiem, Bartusiem, Adasiem i Michasiem.

 

Wizyta upłyneła w bardzo miłej atmosferze. Chłopaki zaczynają raczkować, więc wrażenia ze spotkania były jeszcze większe. Ostatnim razem leżeli w nosidełkach, więc miło było zobaczyć jak szybko rosną (zobacz zdjęcia z poprzedniej wizyty: ZOBACZ)

 

Z dumą prezentujemy zdjęcia z tej miłej wizyty. Wyrażamy nadzieję, że chłopaki jeszcze nie raz będą gościć w progach Spółki. Drzwi są dla nich i dla ich rodziców - Patrycji i Rafała Czerwińskich zawsze otwarte.

 

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.