Kolejna wizyta czworaczków w BZE "BELMA" S.A.

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

Szanowni Państwo

 

21 stycznia mieliśmy ogromną przyjemność gościć w siedzibie naszej Spółki Państwa Czerwińskich wraz z ich synami - Piotrusiem, Bartusiem, Adasiem i Michasiem.

 

Wizyta upłyneła w bardzo miłej atmosferze. Chłopaki zaczynają raczkować, więc wrażenia ze spotkania były jeszcze większe. Ostatnim razem leżeli w nosidełkach, więc miło było zobaczyć jak szybko rosną (zobacz zdjęcia z poprzedniej wizyty: ZOBACZ)

 

Z dumą prezentujemy zdjęcia z tej miłej wizyty. Wyrażamy nadzieję, że chłopaki jeszcze nie raz będą gościć w progach Spółki. Drzwi są dla nich i dla ich rodziców - Patrycji i Rafała Czerwińskich zawsze otwarte.

 

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.