Nadzorowany system ochrony obszaru CIS w Katalogu Innowacyjnych Rozwiązań dla Bezpieczeństwa i Obronności (4/2016)

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

 

Szanowni Państwo

 

Z przyjemnością informujęmy, że w Katalogu Innowacyjnych Rozwiązań dla Bezpieczeństwa i Obronności (4/2016) opublikowano artykuł dotyczący Nadzorowanego systemu ochrony obszaru CIS - wyrobu BELMY.

 

CIS to kompleksowy system nadzoru i ochrony rozgległych terenów o specjalnym znaczeniu, zarówno wojskowym jak i cywilnym (lotniska, bazy wojskowe, infrastruktura krytyczna), przewyższający podobne rozwiązania na świecie.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.