Nadzorowany system ochrony obszaru CIS w Katalogu Innowacyjnych Rozwiązań dla Bezpieczeństwa i Obronności (4/2016)

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

 

Szanowni Państwo

 

Z przyjemnością informujęmy, że w Katalogu Innowacyjnych Rozwiązań dla Bezpieczeństwa i Obronności (4/2016) opublikowano artykuł dotyczący Nadzorowanego systemu ochrony obszaru CIS - wyrobu BELMY.

 

CIS to kompleksowy system nadzoru i ochrony rozgległych terenów o specjalnym znaczeniu, zarówno wojskowym jak i cywilnym (lotniska, bazy wojskowe, infrastruktura krytyczna), przewyższający podobne rozwiązania na świecie.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.