Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku - Kamiennej z udziałem Przedstawicieli BZE "BELMA" S.A.

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

 

Pracownicy polskiej "zbrojeniówki" z całego kraju po raz XXI pielgrzymowali do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku - Kamiennej.  Coroczna pielgrzymka to nie tylko przeżycie duchowe, ale też okazja do spotkań ludzi związanych z branżą i rozmów o sytuacji przemysłu obronnego.


W tym roku do Skarżyska przyjechali pracownicy przemysłu zbrojeniowego z całej Polski m.in. z Gdyni, Gdańska, Bydgoszczy, Gliwic, Jasła, Rzeszowa, Stalowej Woli, Kraśnika, Tarnowa, Poznania, Warszawy, Pionek, Radomia, Świdnika i Dęblina. W pielgrzymce wzięli udział również przedstawiciele zarządów oraz poczty sztandarowe.

 

Uroczystości uświetnił udział wielu znakomitych gości z całej Polski, był m.in. wiceprezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej Maciej Lew-Mirski, Stanisław Głowacki, przewodniczący Krajowej Sekcji Przemysłu Zbrojeniowego „Solidarność”, posłowie Andrzej Bętkowski, Maria Zuba, Krzysztof Lipiec oraz asysta honorowa Wojska Polskiego, orkiestra WSK Rzeszów, a także szwadron kawalerii z Kielc.

 

W sobotę, 24 września w Skarżysku - Kamiennej zebrali się przedstawiciele ponad półsetki zakładów przemysłu obronnego z całej Polski. Kilkuset ludzi - szeregowych pracowników, działaczy „Solidarności”, prezesów, członków rad nadzorczych, polityków Prawa i Sprawiedliwości.


Podczas mszy świętej zostały poświęcone sztandary – Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność’ Bumar Łabędy w Gliwicach oraz Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność’ BELMA w Bydgoszczy.


W pielgrzymce brali również przedstawiciele Naszego zakładu:

Adam Leśny, Jarosław Szarafiński, Marek Grzybowski, Bogdan Gruszkowski, Zdzisław Wójcik, Wojciech Nidziński.

 

ZOBACZ ARTYKUŁ O PIELGRZYMCE

                                                                                               

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.