Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku - Kamiennej z udziałem Przedstawicieli BZE "BELMA" S.A.

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

 

Pracownicy polskiej "zbrojeniówki" z całego kraju po raz XXI pielgrzymowali do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku - Kamiennej.  Coroczna pielgrzymka to nie tylko przeżycie duchowe, ale też okazja do spotkań ludzi związanych z branżą i rozmów o sytuacji przemysłu obronnego.


W tym roku do Skarżyska przyjechali pracownicy przemysłu zbrojeniowego z całej Polski m.in. z Gdyni, Gdańska, Bydgoszczy, Gliwic, Jasła, Rzeszowa, Stalowej Woli, Kraśnika, Tarnowa, Poznania, Warszawy, Pionek, Radomia, Świdnika i Dęblina. W pielgrzymce wzięli udział również przedstawiciele zarządów oraz poczty sztandarowe.

 

Uroczystości uświetnił udział wielu znakomitych gości z całej Polski, był m.in. wiceprezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej Maciej Lew-Mirski, Stanisław Głowacki, przewodniczący Krajowej Sekcji Przemysłu Zbrojeniowego „Solidarność”, posłowie Andrzej Bętkowski, Maria Zuba, Krzysztof Lipiec oraz asysta honorowa Wojska Polskiego, orkiestra WSK Rzeszów, a także szwadron kawalerii z Kielc.

 

W sobotę, 24 września w Skarżysku - Kamiennej zebrali się przedstawiciele ponad półsetki zakładów przemysłu obronnego z całej Polski. Kilkuset ludzi - szeregowych pracowników, działaczy „Solidarności”, prezesów, członków rad nadzorczych, polityków Prawa i Sprawiedliwości.


Podczas mszy świętej zostały poświęcone sztandary – Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność’ Bumar Łabędy w Gliwicach oraz Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność’ BELMA w Bydgoszczy.


W pielgrzymce brali również przedstawiciele Naszego zakładu:

Adam Leśny, Jarosław Szarafiński, Marek Grzybowski, Bogdan Gruszkowski, Zdzisław Wójcik, Wojciech Nidziński.

 

ZOBACZ ARTYKUŁ O PIELGRZYMCE

                                                                                               

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.