Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa Katowice 2015

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

 

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa posiadają ponad 30-letnią tradycję (dawny SIMMEX) organizowane są co 2 lata na terenach i w obiektach największej w Polsce hali wystawienniczo – koncertowej „Spodek”. W bieżącej edycji targów BZE BELMA S.A. w dniach od 8-11.09.2015 przedstawiała swoją ofertę na samodzielnym stoisku na płycie głównej katowickiego „Spodka”

 

W ramach przygotowanej prezentacji przedstawiono nowe rozwiązania pozwalające na konfigurowanie wyrobów w zestawy aparatowe, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać dodatkowe funkcjonalność produktów. Wśród prezentowanych rozwiązań największym zainteresowaniem cieszyły się zestawy składające się z: skrzynki rozgałęźnej OSP-6 Odmiana I połączonej z przyciskami PP-64 Odmiana I i wyłącznikiem awaryjnym PP-62A oraz skrzynki rozgałęźne SR-16 Odmiana I połączonej ze skrzynką bezpiecznikową OSZ-25.

 

Dodatkowo zostały zaprezentowane kompetencje naszej Spółki w zakresie wykonywania i przeprowadzenia procesu certyfikacji obudów przeciwwybuchowych budowy ognioszczelnej lub wzmocnionej. Przedstawiony został demonstrator ognioszczelnej obudowy wyposażonej w: wzierniki, napędy do przycisków i łączników oraz ognioszczelne zespoły wpustowe. BZE BELMA S.A. może przedmiotowe obudowy wyposażać we własne komponenty Ex takie jak: przyciski ŁPO, łączniki krzywkowe ŁK-10, lampki sygnalizacyjne LS itp., jak i również wykonywać na zlecenie komponenty elektroniczne i sterowania automatyką. Spółka może wykonywać obudowy na bazie własnych rozwiązań konstrukcyjnych jak i również powierzonej dokumentacji.

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom w szczególności przedstawicielom kopalń, którzy odwiedzili nasze stoisko. Państwa uwagi wnoszone podczas prowadzonych rozmów są dla nas cennym doświadczeniem. Liczymy, że nasze kontakty z Państwem przyczynią się do rozszerzenia dotychczasowej współpracy.

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.