Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa Katowice 2015

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy
Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.  na dzień 27 czerwca 2018 roku

Podsumowanie Pikniku Rodzinnego

W sobotę 9 czerwca 2018 r. na terenie Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. o godzinie 14.00 strzałem z działa armatniego rozpoczął się Piknik Rodzinny z okazji Jubileuszu 150-lecia istnienia Spółki.

Podsumowanie targów Subcontracting 2018

 Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Subcontracting 2018

Targi Eurosatory 2018 w Paryżu

Polska Grupa Zbrojeniowa na Targach Eurosatory 2018  w Paryżu

Dyplom Gratulacyjny z okazji Jubileuszu 150-lecia działalności Spółki

Jubileusz 150-lecia naszej Spółki został doceniony podczas Targów Subcontracting 2018.

 

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa posiadają ponad 30-letnią tradycję (dawny SIMMEX) organizowane są co 2 lata na terenach i w obiektach największej w Polsce hali wystawienniczo – koncertowej „Spodek”. W bieżącej edycji targów BZE BELMA S.A. w dniach od 8-11.09.2015 przedstawiała swoją ofertę na samodzielnym stoisku na płycie głównej katowickiego „Spodka”

 

W ramach przygotowanej prezentacji przedstawiono nowe rozwiązania pozwalające na konfigurowanie wyrobów w zestawy aparatowe, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać dodatkowe funkcjonalność produktów. Wśród prezentowanych rozwiązań największym zainteresowaniem cieszyły się zestawy składające się z: skrzynki rozgałęźnej OSP-6 Odmiana I połączonej z przyciskami PP-64 Odmiana I i wyłącznikiem awaryjnym PP-62A oraz skrzynki rozgałęźne SR-16 Odmiana I połączonej ze skrzynką bezpiecznikową OSZ-25.

 

Dodatkowo zostały zaprezentowane kompetencje naszej Spółki w zakresie wykonywania i przeprowadzenia procesu certyfikacji obudów przeciwwybuchowych budowy ognioszczelnej lub wzmocnionej. Przedstawiony został demonstrator ognioszczelnej obudowy wyposażonej w: wzierniki, napędy do przycisków i łączników oraz ognioszczelne zespoły wpustowe. BZE BELMA S.A. może przedmiotowe obudowy wyposażać we własne komponenty Ex takie jak: przyciski ŁPO, łączniki krzywkowe ŁK-10, lampki sygnalizacyjne LS itp., jak i również wykonywać na zlecenie komponenty elektroniczne i sterowania automatyką. Spółka może wykonywać obudowy na bazie własnych rozwiązań konstrukcyjnych jak i również powierzonej dokumentacji.

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom w szczególności przedstawicielom kopalń, którzy odwiedzili nasze stoisko. Państwa uwagi wnoszone podczas prowadzonych rozmów są dla nas cennym doświadczeniem. Liczymy, że nasze kontakty z Państwem przyczynią się do rozszerzenia dotychczasowej współpracy.

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.