Podsumowanie targów MSPO 2014

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

W dniach 1-4 września 2014r. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne "BELMA" S.A. wzięły udział w XXII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego.

 

Podczas targów przedstawiciele BELMY zaprezentowali wyroby specjalne wraz z płytami pancernymi ukazującymi przebijalność poszczególnych wyrobów. Forma prezentacji spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, w tym reprezentantów Wojska Polskiego i organów państwowych jak również wielu delegacji zagranicznych.

 

Wśród prezentowanych wyrobów były m.in.: miny narzutowe przeciwpancerne, morskie miny przeciwdesantowe, elektroniczne zapalniki niekontaktowe, pirotechniczne zapalniki, wykrywacz min i zapalarka. Dodatkowo w tym roku zaprezentowano dwa prototypy: minę przeciwburtową kierowaną z zapalnikiem niekontaktowym oraz przeciwpancerny pocisk formowany wybuchowo. 

 

Pragniemy serdecznie podziękować za zainteresowanie naszymi wyrobami podczas XXII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego i zaprosić do obejrzenia zdjęć.

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.