Podsumowanie targów MSPO 2014

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

W dniach 1-4 września 2014r. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne "BELMA" S.A. wzięły udział w XXII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego.

 

Podczas targów przedstawiciele BELMY zaprezentowali wyroby specjalne wraz z płytami pancernymi ukazującymi przebijalność poszczególnych wyrobów. Forma prezentacji spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, w tym reprezentantów Wojska Polskiego i organów państwowych jak również wielu delegacji zagranicznych.

 

Wśród prezentowanych wyrobów były m.in.: miny narzutowe przeciwpancerne, morskie miny przeciwdesantowe, elektroniczne zapalniki niekontaktowe, pirotechniczne zapalniki, wykrywacz min i zapalarka. Dodatkowo w tym roku zaprezentowano dwa prototypy: minę przeciwburtową kierowaną z zapalnikiem niekontaktowym oraz przeciwpancerny pocisk formowany wybuchowo. 

 

Pragniemy serdecznie podziękować za zainteresowanie naszymi wyrobami podczas XXII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego i zaprosić do obejrzenia zdjęć.

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.