Podsumowanie targów MSPO 2014

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

W dniach 1-4 września 2014r. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne "BELMA" S.A. wzięły udział w XXII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego.

 

Podczas targów przedstawiciele BELMY zaprezentowali wyroby specjalne wraz z płytami pancernymi ukazującymi przebijalność poszczególnych wyrobów. Forma prezentacji spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, w tym reprezentantów Wojska Polskiego i organów państwowych jak również wielu delegacji zagranicznych.

 

Wśród prezentowanych wyrobów były m.in.: miny narzutowe przeciwpancerne, morskie miny przeciwdesantowe, elektroniczne zapalniki niekontaktowe, pirotechniczne zapalniki, wykrywacz min i zapalarka. Dodatkowo w tym roku zaprezentowano dwa prototypy: minę przeciwburtową kierowaną z zapalnikiem niekontaktowym oraz przeciwpancerny pocisk formowany wybuchowo. 

 

Pragniemy serdecznie podziękować za zainteresowanie naszymi wyrobami podczas XXII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego i zaprosić do obejrzenia zdjęć.

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.