Podsumowanie targów MSPO Kielce 2016

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

 

Szanowni Państwo

 

 

XXIV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego już za nami. Zapowiadał się on znów rekordowo i tak też było. Tegoroczna wystawa to 609 firm z 30 krajów świata takich jak: Austria, Belgia, Chiny, Cypr,  Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Izrael, Japonia, Kanada, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Republika Południowej Afryki, Słowacja, Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Włochy.

Ekspozycja zajmowała ponad 27 tysięcy metrów kwadratowych.

MSPO po raz kolejny objęte jest Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

 

  

 

BELMA zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

 

Hala C była stoiskiem Polskiej Grupy Zbrojeniowej, w ramach której wystawiały się poszczególne Spółki.

 

BELMA zaprezentowała Nadzorowany System Ochrony Obszaru CIS (Counter Intruder System). System jak zwykle cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, zwłaszcza dzięki świetnej prezentacji Systemu na spcjalnie do tego przygotowanej platformie.

 

Bardzo ważnymi gośćmi naszego stoiska byli Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej - Bartosz Kownacki.

 

Dziękujemy wszystkim gościom za zainteresowanie Nadzorowanym Systemem Ochrony Obszaru CIS i zapraszmy do odwiedzenia stoiska w przyszłym roku.

 

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.