Podsumowanie udziału BELMY w targach PRO DEFENSE 2016

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

W dniach 2-5 czerwca 2016 r. BELMA zaprezentowała swoje wyroby w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej, podczas targów proobronnych Pro Defense w Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO Mazury w Ostródzie.

 

Targi zauinaugurował Minister Obrony Narodowej – Antoni Macierewicz. Podczas otwarcia Szef MON wyraźnie podkreślił istotność  umacniania polskiego patriotyzmu oraz potrzebę budowania obrony terytorialnej.

 

Pro Defense było wydarzeniem skierowanym do wszystkich obywateli, naszego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem stowarzyszeń paramilitarnych, organizacji proobronnych oraz klas mundurowych.

 

Targi były okazją do prezentacji sprzętu i wyposażenia odpowiadającego najwyższym standardom w ramach zwalczania zagrożeń, zapobiegania ich skutkom i niesienia pomocy ofiarom. Wystawcami na Pro Defense byli producenci specjalistycznego sprzętu szkoleniowego, logistycznego, komunikacyjnego, ratowniczego i bezpieczeństwa osobistego, a także innych dziedzin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obrony cywilnej oraz terytorialnej

 

BELMA w ramach wystawy zaprezentowała Nadzorowany System Ochrony Obszaru CIS, jako propozycję nowoczesnego środka obrony terytorialnej dla Wojska Polskiego.  System idealnie wpisywał się w tematykę  przedsięwzięcia, zwracającą szczególną uwagę na szeroko pojętą obronę terytorialną.

 

Targom proobronnym towarzyszyły liczne wydarzenia dodatkowe, wśród których głównym był Kongres organizacji proobronnych. Podczas Pro Defense odbyły się także szkolenia, konferencje, spotkania, kursy i warsztaty poświęcone działaniom obrony terytorialnej i cywilnej.

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi wyrobami i zapraszamy na nasze stoisko podczas kolejnych targów militarnych - MSPO Kielce.

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.