Podsumowanie targów SUBCONTRACTING 2016

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

 

 

W dniach 07-10 06.2016 r. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział
w Targach Kooperacji Przemysłowej  SUBCONTRACTING 2016
podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich
gdzie prezentowane były możliwości produkcyjne BELMY oraz zakres świadczonych usług podwykonawczych dla przemysłu.

     

Duże zainteresowanie odwiedzających wzbudzała możliwość świadczenia prze BELMĘ usług dłutowania na nowo zakupionej maszynie typu POLYMAT oraz usługi pokryć galwanicznych i szeroko pojętej obróbki skrawaniem.  

 

  

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska BELMY, odbyte spotkania, szczególnie za spotkania w formule Subcontracting Meetings 2016 w trakcie których mieliśmy możliwość poznać Państwa oczekiwania.

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.