Kontroler jakości

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

 Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • kontrola - pomiary, ocena wizualna, sprawdzanie wyrobów w trakcie produkcji i wyrobu końcowego,
  • dokumentowanie wyników kontroli i badań.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe techniczne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość procesów obróbki metali,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi uniwersalnymi,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym,
  • umiejętność pracy i współpracy w zespole,
  • zaangażowanie, dokładność, spostrzegawczość,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • wymagania dodatkowe (mile widziane):
    - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    - umiejętność pracy na współrzędnościowej maszynie pomiarowej,
    - znajomość obsługi różnych maszyn pomiarowych,
    - znajomość technik spawania i ocena jakości spoin.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się Spółce,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w kompetentnym zespole, w przyjaznej atmosferze i w innowacyjnym środowisku.

Aplikacje prosimy kierować na adres:

 BZE "BELMA" S.A.
ul. Łochowska 69
86-005 Białe Błota

z dopiskiem "Kontroler jakości"

tel. 52/ 36-36-230

 lub mailowo:

kadry@belma.com.pl

zamknij

Ważna informacja