Prezes BZE "BELMA" S.A. Pan Artur Łysakowski - "Biznesmenem 25-lecia"

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

Szanowni Państwo

 

Z przyjemnością informujemy, że Prezes BZE "BELMA" S.A. - Pan Artur Łysakowski został uhonorowany tytułem

 

"Biznesmen 25-lecia"

 

przyznanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Pan Prezes zyskał uznanie "jako wielka osobowość świata biznesu, solidny partner wielu ambitnych przedsięwzięć, umacniających pozycję Bydgoszczy na mapie gospodarczej stolic".

 

Pan Prezes otrzymał także Dyplom od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego - Pana Mikołaja Bogdanowicza, Gratulacje od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Pana Piotra Całbeckiego oraz Gratulacje od Dyrektora Oddziału Telewizji Polskiej S.A. w Bydgoszczy.

 

Serdecznie gratulujemy zdobycia  zaszczytnego tytułu Biznesmena 25-lecia.

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.