Prezes BZE "BELMA" S.A. Pan Artur Łysakowski - "Biznesmenem Roku 2014"

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

Szanowni Państwo

 

Z przyjemnością informujemy, że Prezes BZE "BELMA" S.A. - Pan Artur Łysakowski zajął I miejsce w konkursie

 

"Biznesmen Roku 2014"

 

organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Pan Prezes otrzymał tę nagrodę w uznaniu zasług i osobistego zaangażowania w rozwój Samorządu Gospodarczego Pomorza i Kujaw.

 

Pan Prezes otrzymał także Dyplom od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego - Pani Ewy Mes oraz Gratulacje od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Pana Piotra Całbeckiego.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa w konkursie i zdobycia tym samym zaszczytnego tytułu Biznesmena Roku 2014.

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.