Podsumowanie targów MSPO 2015

 

Szanowni Państwo

 

 

XXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego już za nami. Zapowiadał się on rekordowo i tak też było. Targi Kielce ponownie stały się oczkiem w głowie największych koncernów zbrojeniowych z całego świata i niosły ze sobą prezentacje najnowszych światowych technologii.

 

Tradycją MSPO są Wystawy Narodowe, które towarzyszą imprezie od 2004 roku. Dotychczas swój potencjał obronny oraz wyposażenie prezentowały Niemcy, Francja, Izrael, USA, Szwecja, Państwa Grupy V4, Wielka Brytania, Włochy i Turcja.

MSPO 2015 towarzyszyla Wystawa Narodowa przemysłu obronnego Norwegii.

 

 

  

 

BELMA zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

 

Były to bardzo ważne targi zarówno dla BELMY jak i PGZ, ponieważ nasza Spółka po raz pierwszy występowała w szeregach Grupy, a dodatkowo podczas targów została ogłoszona Strategia Grupy na lata 2015-2030.

 

Hala C była stoiskiem Polskiej Grupy Zbrojeniowej, w ramach której wystawiały się poszczególne Spółki. Stworzono platformy, w ramach ktorych prezentowano wyroby. Były to:

- Amunicja,

- Rakiety Systemu NAREW,

- Rozpoznanie obrazowe i satelitarne,

- System obrony powietrznej,

- Zwalczanie zagrożeń na morzu,

- Systemy lądowe,

- Indywidualne wyposażenie i uzbrojenie.

 

BELMA zaprezentowała Nadzorowany System Ochrony Obszaru CIS (Counter Intruder System) w ramach platformy Amunicja. System cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Co oczywiście nie dziwi, gdyż jest on bardzo innowacyjnym rozwiązaniem współczesnego pola walki.

 

Bardzo ważnym gościem tegorocznych targów był Prezydent RP Pan Andrzej Duda, który wręczył nagrodę Prezydenta dla produktu najlepiej służącego podniesieniu poziomu bezpieczeństwa żołnierzy Sił Zbrojnych RP.

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia zdjęć stoiska BELMY oraz pozostałych Spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

 

 

 

 

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]