Podsumowanie targów MSPO 2015

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

 

Szanowni Państwo

 

 

XXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego już za nami. Zapowiadał się on rekordowo i tak też było. Targi Kielce ponownie stały się oczkiem w głowie największych koncernów zbrojeniowych z całego świata i niosły ze sobą prezentacje najnowszych światowych technologii.

 

Tradycją MSPO są Wystawy Narodowe, które towarzyszą imprezie od 2004 roku. Dotychczas swój potencjał obronny oraz wyposażenie prezentowały Niemcy, Francja, Izrael, USA, Szwecja, Państwa Grupy V4, Wielka Brytania, Włochy i Turcja.

MSPO 2015 towarzyszyla Wystawa Narodowa przemysłu obronnego Norwegii.

 

 

  

 

BELMA zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

 

Były to bardzo ważne targi zarówno dla BELMY jak i PGZ, ponieważ nasza Spółka po raz pierwszy występowała w szeregach Grupy, a dodatkowo podczas targów została ogłoszona Strategia Grupy na lata 2015-2030.

 

Hala C była stoiskiem Polskiej Grupy Zbrojeniowej, w ramach której wystawiały się poszczególne Spółki. Stworzono platformy, w ramach ktorych prezentowano wyroby. Były to:

- Amunicja,

- Rakiety Systemu NAREW,

- Rozpoznanie obrazowe i satelitarne,

- System obrony powietrznej,

- Zwalczanie zagrożeń na morzu,

- Systemy lądowe,

- Indywidualne wyposażenie i uzbrojenie.

 

BELMA zaprezentowała Nadzorowany System Ochrony Obszaru CIS (Counter Intruder System) w ramach platformy Amunicja. System cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Co oczywiście nie dziwi, gdyż jest on bardzo innowacyjnym rozwiązaniem współczesnego pola walki.

 

Bardzo ważnym gościem tegorocznych targów był Prezydent RP Pan Andrzej Duda, który wręczył nagrodę Prezydenta dla produktu najlepiej służącego podniesieniu poziomu bezpieczeństwa żołnierzy Sił Zbrojnych RP.

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia zdjęć stoiska BELMY oraz pozostałych Spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.