Relacja z wizyty czworaczków wyemitowana w bydgoskich "Zbliżeniach"

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

 

Szanowni Państwo

 

 

Telewizja TVP Bydgoszcz była również obecna podczas wizyty rodziny Czerwińskich w naszej Spółce. Relacja z tej wizyty została wyemitowana już tego samego dnia, tj. 1 października o 18:30 na kanale TVP Bydgoszcz w programie informacyjnym "Zbliżenia".

 

Poniżej link do relacji. Start relacji w 17 minucie i 15 sekundzie.

 

http://www.tvp.pl/bydgoszcz/informacja/zblizenia/wideo/1102014-g-1830/17072815?id=&sort_by=POSITION&sort_desc=false&start_rec=32&listing_mod=&with_video=

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.