Udział BZE "BELMA" S.A. w konferencji w Rzeszowie

 

            W dniach 11-12 stycznia 2017 r. BZE BELMA S.A. brała udział w organizowanej przez Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych oraz 21 Brygadę Strzelców Podhalańskich Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Rzeszowie, pod patronatem honorowym Sekretarza Stanu w MON Pana Bartosza Kownackiego. Tematem konferencji było: "Wykorzystanie innowacyjnych technologii dla zwiększenia zdolności operacyjnych do prowadzenia działań w terenie górzystym”.

 

            W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce zaprezentowano zdolności Sił Zbrojnych do prowadzenia działań w specyficznym terenie górskim oraz możliwości ich zwiększenia poprzez wykorzystanie innowacyjnych technologii i nowoczesnego sprzętu.

            Uczestnicy Konferencji mieli okazję do zapoznania się z potrzebami jednostek górskich i możliwościami ich zaspokojenia poprzez sformułowanie kierunków badań oraz rozwoju technologii i sprzętu. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i poznania problemów bezpośrednich użytkowników wyposażenia, których znajomość pozwoli bardziej adekwatnie dopasować kierunki prowadzonych działań.

            BELMA razem z MindMade zaprezentowała Nadzorowany System Ochrony Obszaru CIS, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników Konferencji.

            Konferencja podzielona była na kilka paneli poruszających najistotniejsze tematy: doświadczenia zagraniczne, działania szkoleniowo-treningowe, działania rozpoznawcze w terenie górzystym, środki rażenia, łączność i logistykę oraz wsparcie i zabezpieczenie.

 

          

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]