Udział BZE "BELMA" S.A. w konferencji w Rzeszowie

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

 

            W dniach 11-12 stycznia 2017 r. BZE BELMA S.A. brała udział w organizowanej przez Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych oraz 21 Brygadę Strzelców Podhalańskich Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Rzeszowie, pod patronatem honorowym Sekretarza Stanu w MON Pana Bartosza Kownackiego. Tematem konferencji było: "Wykorzystanie innowacyjnych technologii dla zwiększenia zdolności operacyjnych do prowadzenia działań w terenie górzystym”.

 

            W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce zaprezentowano zdolności Sił Zbrojnych do prowadzenia działań w specyficznym terenie górskim oraz możliwości ich zwiększenia poprzez wykorzystanie innowacyjnych technologii i nowoczesnego sprzętu.

            Uczestnicy Konferencji mieli okazję do zapoznania się z potrzebami jednostek górskich i możliwościami ich zaspokojenia poprzez sformułowanie kierunków badań oraz rozwoju technologii i sprzętu. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i poznania problemów bezpośrednich użytkowników wyposażenia, których znajomość pozwoli bardziej adekwatnie dopasować kierunki prowadzonych działań.

            BELMA razem z MindMade zaprezentowała Nadzorowany System Ochrony Obszaru CIS, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników Konferencji.

            Konferencja podzielona była na kilka paneli poruszających najistotniejsze tematy: doświadczenia zagraniczne, działania szkoleniowo-treningowe, działania rozpoznawcze w terenie górzystym, środki rażenia, łączność i logistykę oraz wsparcie i zabezpieczenie.

 

          

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.