Wizyta przedstawicieli klubu Generałów WP w BELMIE

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Po przywitaniu przez Szefa Rozwoju Wyrobów Specjalnych goście zwiedzili Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych i Wyrobów Specjalnych oraz Dział Kontroli Jakości. Następnie w czasie prezentacji zapoznali się z wyrobami aktualnie produkowanymi, wdrażanymi do produkcji oraz realizowanymi w ramach prac B+R+W.

 

Goście byli wyraźnie zaskoczeni poziomem innowacyjności i jakości produkowanych przez BELMĘ wyrobów oraz bardzo pozytywnie wyrażali się o wyrobach realizowanych w ramach prac B+R+W.

 

Serdecznie dziękujemy za chęć odwiedzenia naszego Zakładu.

 
 
 
 
zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.