Wizyta przedstawicieli klubu Generałów WP w BELMIE

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

Po przywitaniu przez Szefa Rozwoju Wyrobów Specjalnych goście zwiedzili Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych i Wyrobów Specjalnych oraz Dział Kontroli Jakości. Następnie w czasie prezentacji zapoznali się z wyrobami aktualnie produkowanymi, wdrażanymi do produkcji oraz realizowanymi w ramach prac B+R+W.

 

Goście byli wyraźnie zaskoczeni poziomem innowacyjności i jakości produkowanych przez BELMĘ wyrobów oraz bardzo pozytywnie wyrażali się o wyrobach realizowanych w ramach prac B+R+W.

 

Serdecznie dziękujemy za chęć odwiedzenia naszego Zakładu.

 
 
 
 
zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.