Wizyta rodziny Czerwińskich w BZE "BELMA" S.A.

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

Szanowni Państwo

 

W środę 1 października mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej Spółcę rodzinę Czerwińskich - zarówno rodziców jak i czworaczki: Bartusia, Adasia, Michasia i Piotrusia.

 

 

 

 

 

Wizyta przebiegła w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Prezes Spółki wręczył rodzinie Czerwińskich upominki oraz zaoferował długofalową pomoc. To ważna deklaracja, gdyż potrzeby maluchów będą systematycznie rosły.

 

 

 

 

 

Rodzina Czerwińskich spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Pani Patrycja opowiadała o ciąży, nieustannym strachu o zdrowie maluchów, porodzie i pobycie w szpitalu. Na szczęście opowieść zakończyła się happy end-em i maluchy są zdrowe a rodzice szczęśliwi. Uczestnicy spotkania bez wątpienia okazywali szacunek i podziw dla Pani Patrycji.

 

 

 

Nie można pominąć kwestii testu, któremu został poddany Pan Rafał. Pan Prezes przekazał Panu Rafałowi zdjęcie wszystkich  maluchów. Zadaniem Ojca było uzupełnić imiona chłopców. W pierwszej chwili było widać zawahanie, ale chwilkę później Pan Rafał wzorowo rozpoznał swoich chłopaków. Co nie dziwi... :-)

 

 

 

Obserwując rodziców nie można było wyjść z podziwu. Wyglądali kwitnąco. Szczęsliwi, nieustannie uśmiechnięci. To niesamowite ile radości, miłości i szczęścia wykazują Ci rodzice. Są zdecydowanie przykładem dla innych.

 

 

Mamy nadzieję, że będziemi jeszcze gościć tak zacnych i liczebnych członków rodziny Czerwińskich :-)

 

 

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.