Wizyta rodziny Czerwińskich w BZE "BELMA" S.A.

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy
Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.  na dzień 27 czerwca 2018 roku

Podsumowanie Pikniku Rodzinnego

W sobotę 9 czerwca 2018 r. na terenie Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. o godzinie 14.00 strzałem z działa armatniego rozpoczął się Piknik Rodzinny z okazji Jubileuszu 150-lecia istnienia Spółki.

Podsumowanie targów Subcontracting 2018

 Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Subcontracting 2018

Targi Eurosatory 2018 w Paryżu

Polska Grupa Zbrojeniowa na Targach Eurosatory 2018  w Paryżu

Dyplom Gratulacyjny z okazji Jubileuszu 150-lecia działalności Spółki

Jubileusz 150-lecia naszej Spółki został doceniony podczas Targów Subcontracting 2018.

Szanowni Państwo

 

W środę 1 października mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej Spółcę rodzinę Czerwińskich - zarówno rodziców jak i czworaczki: Bartusia, Adasia, Michasia i Piotrusia.

 

 

 

 

 

Wizyta przebiegła w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Prezes Spółki wręczył rodzinie Czerwińskich upominki oraz zaoferował długofalową pomoc. To ważna deklaracja, gdyż potrzeby maluchów będą systematycznie rosły.

 

 

 

 

 

Rodzina Czerwińskich spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Pani Patrycja opowiadała o ciąży, nieustannym strachu o zdrowie maluchów, porodzie i pobycie w szpitalu. Na szczęście opowieść zakończyła się happy end-em i maluchy są zdrowe a rodzice szczęśliwi. Uczestnicy spotkania bez wątpienia okazywali szacunek i podziw dla Pani Patrycji.

 

 

 

Nie można pominąć kwestii testu, któremu został poddany Pan Rafał. Pan Prezes przekazał Panu Rafałowi zdjęcie wszystkich  maluchów. Zadaniem Ojca było uzupełnić imiona chłopców. W pierwszej chwili było widać zawahanie, ale chwilkę później Pan Rafał wzorowo rozpoznał swoich chłopaków. Co nie dziwi... :-)

 

 

 

Obserwując rodziców nie można było wyjść z podziwu. Wyglądali kwitnąco. Szczęsliwi, nieustannie uśmiechnięci. To niesamowite ile radości, miłości i szczęścia wykazują Ci rodzice. Są zdecydowanie przykładem dla innych.

 

 

Mamy nadzieję, że będziemi jeszcze gościć tak zacnych i liczebnych członków rodziny Czerwińskich :-)

 

 

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.