Wizyta rodziny Czerwińskich w BZE "BELMA" S.A.

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

Szanowni Państwo

 

W środę 1 października mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej Spółcę rodzinę Czerwińskich - zarówno rodziców jak i czworaczki: Bartusia, Adasia, Michasia i Piotrusia.

 

 

 

 

 

Wizyta przebiegła w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Prezes Spółki wręczył rodzinie Czerwińskich upominki oraz zaoferował długofalową pomoc. To ważna deklaracja, gdyż potrzeby maluchów będą systematycznie rosły.

 

 

 

 

 

Rodzina Czerwińskich spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Pani Patrycja opowiadała o ciąży, nieustannym strachu o zdrowie maluchów, porodzie i pobycie w szpitalu. Na szczęście opowieść zakończyła się happy end-em i maluchy są zdrowe a rodzice szczęśliwi. Uczestnicy spotkania bez wątpienia okazywali szacunek i podziw dla Pani Patrycji.

 

 

 

Nie można pominąć kwestii testu, któremu został poddany Pan Rafał. Pan Prezes przekazał Panu Rafałowi zdjęcie wszystkich  maluchów. Zadaniem Ojca było uzupełnić imiona chłopców. W pierwszej chwili było widać zawahanie, ale chwilkę później Pan Rafał wzorowo rozpoznał swoich chłopaków. Co nie dziwi... :-)

 

 

 

Obserwując rodziców nie można było wyjść z podziwu. Wyglądali kwitnąco. Szczęsliwi, nieustannie uśmiechnięci. To niesamowite ile radości, miłości i szczęścia wykazują Ci rodzice. Są zdecydowanie przykładem dla innych.

 

 

Mamy nadzieję, że będziemi jeszcze gościć tak zacnych i liczebnych członków rodziny Czerwińskich :-)

 

 

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.