Wizyta rodziny Czerwińskich w BZE "BELMA" S.A.

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Szanowni Państwo

 

W środę 1 października mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej Spółcę rodzinę Czerwińskich - zarówno rodziców jak i czworaczki: Bartusia, Adasia, Michasia i Piotrusia.

 

 

 

 

 

Wizyta przebiegła w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Prezes Spółki wręczył rodzinie Czerwińskich upominki oraz zaoferował długofalową pomoc. To ważna deklaracja, gdyż potrzeby maluchów będą systematycznie rosły.

 

 

 

 

 

Rodzina Czerwińskich spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Pani Patrycja opowiadała o ciąży, nieustannym strachu o zdrowie maluchów, porodzie i pobycie w szpitalu. Na szczęście opowieść zakończyła się happy end-em i maluchy są zdrowe a rodzice szczęśliwi. Uczestnicy spotkania bez wątpienia okazywali szacunek i podziw dla Pani Patrycji.

 

 

 

Nie można pominąć kwestii testu, któremu został poddany Pan Rafał. Pan Prezes przekazał Panu Rafałowi zdjęcie wszystkich  maluchów. Zadaniem Ojca było uzupełnić imiona chłopców. W pierwszej chwili było widać zawahanie, ale chwilkę później Pan Rafał wzorowo rozpoznał swoich chłopaków. Co nie dziwi... :-)

 

 

 

Obserwując rodziców nie można było wyjść z podziwu. Wyglądali kwitnąco. Szczęsliwi, nieustannie uśmiechnięci. To niesamowite ile radości, miłości i szczęścia wykazują Ci rodzice. Są zdecydowanie przykładem dla innych.

 

 

Mamy nadzieję, że będziemi jeszcze gościć tak zacnych i liczebnych członków rodziny Czerwińskich :-)

 

 

 

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.