Wizyta Wiceministra MON - Bartosza Kownackiego w BZE "BELMA" S.A.

PODSUMOWANIE TARGÓW AUTOMATICON 2018

W dniach 20-23.03.2018 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. brały udział w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018 w Warszawie.

Reklama BELMY w Polish Business Magazine

BELMA  na łamach magazynu zaprezentowała produkty na rzecz obronności kraju między innymi kierunkową minę przeciwpancerną TULIPAN.

BELMA na Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Międzynarodowych Targach AUTOMATICON 2018

PODSUMOWANIE TARGÓW ENEX 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Targach Enex 2018

BELMA na targach ENEX 2018

BZE "BELMA" S.A. bierze udział jako wystawca w Targach ENEX Kielce 2018 - zobacz szczegóły

Szanowni Państwo

 

Tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia 21 grudnia 2016 r. w Bydgoskich Zakładach Elektromechanicznych „BELMA” S.A. gościliśmy Wiceministra Obrony Narodowej – Pana Bartosza Kownackiego.

 

Podczas spotkania z Załogą i Kierownictwem Spółki Bartosz Kownacki złożył życzenia z okazji zbliżających się świąt oraz poinformował o przebiegu procedur związanych z ulokowaniem zamówień na sprzęt produkowany przez „BELMĘ”.

 

Spotkanie, na które licznie przybyła Załoga Spółki upłynęło w bardzo miłej i świątecznej atmosferze.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Ministrowi oraz towarzyszącym mu osobom za odwiedzenie naszej Firmy i spotkanie z Załogą oraz zapraszamy na kolejne spotkanie.

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.