Wizyta Wiceministra MON - Bartosza Kownackiego w BZE "BELMA" S.A.

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Szanowni Państwo

 

Tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia 21 grudnia 2016 r. w Bydgoskich Zakładach Elektromechanicznych „BELMA” S.A. gościliśmy Wiceministra Obrony Narodowej – Pana Bartosza Kownackiego.

 

Podczas spotkania z Załogą i Kierownictwem Spółki Bartosz Kownacki złożył życzenia z okazji zbliżających się świąt oraz poinformował o przebiegu procedur związanych z ulokowaniem zamówień na sprzęt produkowany przez „BELMĘ”.

 

Spotkanie, na które licznie przybyła Załoga Spółki upłynęło w bardzo miłej i świątecznej atmosferze.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Ministrowi oraz towarzyszącym mu osobom za odwiedzenie naszej Firmy i spotkanie z Załogą oraz zapraszamy na kolejne spotkanie.

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.