Wizyta Wiceministra MON - Bartosza Kownackiego w BZE "BELMA" S.A.

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Podsumowanie MSPO 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Podsumowanie targów ENERGETAB w Bielsko-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w targach ENERGETAB  w BielskoBiałej w dniach 12 –14 wrzesień 2017 r.

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu, Elektrotechniki i Hutnictwa - Katowice 2017

Święto Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego w bydgoskim Myślęcinku w dniu 15 sierpnia oraz do odwiedzenia stoiska BELMY podczas tego wydarzenia

Szanowni Państwo

 

Tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia 21 grudnia 2016 r. w Bydgoskich Zakładach Elektromechanicznych „BELMA” S.A. gościliśmy Wiceministra Obrony Narodowej – Pana Bartosza Kownackiego.

 

Podczas spotkania z Załogą i Kierownictwem Spółki Bartosz Kownacki złożył życzenia z okazji zbliżających się świąt oraz poinformował o przebiegu procedur związanych z ulokowaniem zamówień na sprzęt produkowany przez „BELMĘ”.

 

Spotkanie, na które licznie przybyła Załoga Spółki upłynęło w bardzo miłej i świątecznej atmosferze.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Ministrowi oraz towarzyszącym mu osobom za odwiedzenie naszej Firmy i spotkanie z Załogą oraz zapraszamy na kolejne spotkanie.

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.