Prezentacja wyrobów BELMY podczas posiedzenia Sejmowej Komisji Obrony Narodowej

Promocja naszych wyrobów w czasopiśmie branżowym "Elektroinstalator"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszego szefa działu rozwoju wyrobów elektrycznych i usług  oraz notą nowego produktu.

Podsumowanie Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem udziału BELMY w Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2017

Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy listopad 2017

Niniejszym przekazujemy informację o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 29 listopada 2017 roku

Przedstawiciele BELMY na Pielgrzymce w Skarżysku-Kamiennej

29-30 września Przedstawiciele Spółki wzieli udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

 

W dniu 26 stycznia br. podczas trwania posiedzenia Sejmowej Komisji Obrony Narodowej Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne “BELMA” S.A. zaprezentowały swoje nowoopracowywane wyroby do ochrony/obrony obszaru w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

 

Możliwościami bojowymi prezentowanych wyrobów zainteresowani byli przedstawiciele Sejmowej Komisji Obrony Narodowej oraz dowódca Wojsk Obrony Terytorialnej gen. bryg. Wiesław Kukuła.

 

Podczas prezentacji szczególne zainteresowanie wzbudziły wyróby Tulipan i Juka.

 

 

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.