Odnowienie certyfikatów

COVID-19

SZANOWNI PAŃSTWO,

Mając na uwadze zagrożenie związane z  rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o wzajemne zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, partnerów i pracowników Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz władz państwowych zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w siedzibie naszej Spółki do niezbędnego minimum.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.

na dzień 28 listopada 2019 roku

Podziękowania - Targi SyMas

Serdecznie Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów SyMas  2019r. w Krakowie .

Podziękowania - Targi Katowice, Bielsko Biała

Serdecznie dziękujemy Państwu za liczne odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2019” oraz Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019,

 

PN-EN ISO 9001:2015

AQAP 2110:2016

WSK

 

W styczniu br. w wyniku auditu recertyfikującego Wojskowej Akademii Technicznej – Centrum Certyfikacji Jakości BZE BELMA S.A. uzyskała potwierdzenie zgodności funkcjonującego systemu zarządzania jakością z najnowszymi, międzynarodowymi standardami jakości wg PN-EN ISO 9001:2015 oraz dodatkowymi wymaganiami NATO – Publikacją standaryzacyjną AQAP 2110:2016.
W ramach procesu certyfikacyjnego potwierdzona została również zgodność funkcjonowania Wewnętrznego Systemu Kontroli (WSK) zgodnie z Ustawą z dnia 29 listopada 2000 r. o obrocie z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa, a także dla utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa.

System zarządzania jakością potwierdzany niezależnymi certyfikatami funkcjonuje w Spółce i jest doskonalony nieprzerwanie od 12.06.1997 roku.

Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Jakością i Kontroli Obrotu składa wszystkim pracownikom serdeczne podziękowania za wkład wniesiony w funkcjonowanie systemu oraz zaangażowanie
i pracę, której efektem jest uzyskanie certyfikatów.

 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.