Odprawa szkoleniowa przedstawicieli ministerstw

COVID-19

SZANOWNI PAŃSTWO,

Mając na uwadze zagrożenie związane z  rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o wzajemne zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, partnerów i pracowników Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz władz państwowych zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w siedzibie naszej Spółki do niezbędnego minimum.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.

na dzień 28 listopada 2019 roku

Podziękowania - Targi SyMas

Serdecznie Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów SyMas  2019r. w Krakowie .

Podziękowania - Targi Katowice, Bielsko Biała

Serdecznie dziękujemy Państwu za liczne odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2019” oraz Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019,

W dniach 6–8 lutego br. w Bydgoskich Zakładach Elektromechanicznych  „BELMA” S.A. odbyło się Szkolenie Przedstawicieli Ministerstw i Instytucji uczestniczących w procesie opracowania Aneksu Nr 2 do Programu Mobilizacji Gospodarki na lata 2017-2026.

W czasie szkolenia jego uczestnicy mieli okazję zapoznać się  z nowymi produktami BELMY oferowanymi na rynek produkcji „S”. Natomiast podczas zwiedzania Zakładu Produkcyjnego zorganizowano prezentacje technologii wytwarzania wyrobów na potrzeby MON oraz procesów produkcyjnych stosowanych w naszej Spółce.

Było to pierwsze szkolenie z zakresu PMG, które zostało zorganizowane w BELMIE.

Dla BELMY to ogromny zaszczyt, że mogliśmy współorganizować  i gościć podczas spotkania Przedstawicieli Instytucji Rządowych,  a tym samym aktywnie wspierać działania na rzecz wzmacniania obronności naszego kraju.

 

Zarząd BELMY wyraża serdeczne podziękowanie wszystkim uczestnikom za wspólne szkolenie.

 

Odprawa szkoleniowa Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. 

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.