SPOTKANIE GRUPY BROŃ I AMUNICJA PGZ S.A. W BELMIE

COVID-19

SZANOWNI PAŃSTWO,

Mając na uwadze zagrożenie związane z  rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o wzajemne zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, partnerów i pracowników Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz władz państwowych zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w siedzibie naszej Spółki do niezbędnego minimum.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.

na dzień 28 listopada 2019 roku

Podziękowania - Targi SyMas

Serdecznie Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów SyMas  2019r. w Krakowie .

Podziękowania - Targi Katowice, Bielsko Biała

Serdecznie dziękujemy Państwu za liczne odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2019” oraz Międzynarodowych Targów ENERGETAB 2019,

W dniach 31 stycznia i 1 lutego br. w Bydgoskich Zakładach Elektromechanicznych  „BELMA” S.A. odbyło się spotkanie Domeny Broń i Amunicja. W wydarzeniu uczestniczyli Przedstawiciele Sił Zbrojnych RP i Spółki Domeny Broń i Amunicja Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

 

 W pierwszym dniu spotkania odbyła się prezentacja produktów poszczególnych Spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz przedstawione zostały programy rozwojowe w obszarze poniższych Spółek:

- „MESKO” S.A. – Skarżysko Kamienna

- Zakłady Metalowe „DEZAMET” S.A. – Nowa Dęba,

- Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM” S.A. –Bydgoszcz,

- Zakład Produkcji Specjalnej „GAMRAT” Sp.z o.o. – Jasło,

- „PCO” S.A. – Warszawa,

- „MASKPOL” S.A. Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego –  Panki,

- Fabryka Broni „Łucznik” Sp. z o.o.– Radom,

- ZMT „TARNÓW” S.A. Tarnów,

- Wojskowe Zakłady Uzbrojenia  S.A. – Grudziądz,

- Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A. – Białe Błota

Spotkaniu towarzyszyła wystawa, podczas której Spółki zaprezentowały sprzęt  wojskowy oraz uzbrojenie. Była to doskonała okazja do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem ze strony Sił Zbrojnych RP jak i pomiędzy Spółkami PGZ S.A.

 

Drugiego dnia spotkania uczestnicy wydarzenia zgłębiali wiedzę na temat Kodeksu Grupy Kapitałowej - Strategii Grupy PGZ oraz spraw dotyczących zagadnień związanych
z obszarem HR.

Odbyły się również warsztaty podczas, których uczestnicy spotkania poszerzali swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kapitału ludzkiego, wyzwań HR i budowania marki firmy poprzez kapitał ludzki.

 

Spotkania Grupy Broń i Amunicja mają charakter cykliczny.

Kolejne spotkanie odbędzie się w kwietniu w Zakładach Metalowych „DEZAMET” S.A.
w Nowej Dębie.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.