Piknik Strzelecki

Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu

RADA NADZORCZA Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. w Białych Błotach, działając na podstawie § 18 ust. 1 Statutu Spółki, ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego w celu wyłonienia kandydata do zajmowania stanowiska PREZESA ZARZĄDU SPÓŁKI.

Piknik Strzelecki

W dniu 19 września na strzelnicy sportowo-bojowej PETRUCI2 mieszczącej się na terenie BELMY odbył się integracyjny piknik strzelecki dla pracowników firmy. 

Umowa z Inspektoratem Uzbrojenia

19 października 2020 roku Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A. podpisały kolejną umowę z Inspektoratem Uzbrojenia.

COVID-19

SZANOWNI PAŃSTWO,

Mając na uwadze zagrożenie związane z  rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o wzajemne zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, partnerów i pracowników Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. i zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz władz państwowych zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w siedzibie naszej Spółki do niezbędnego minimum.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A.

na dzień 28 listopada 2019 roku

W dniu 19 września na strzelnicy sportowo-bojowej PETRUCI2 mieszczącej się na terenie BELMY odbył się integracyjny piknik strzelecki dla pracowników firmy. Zawodnicy mogli spróbować swoich sił w 4 kategoriach:

- pistolet bocznego zapłonu

- pistolet centralnego zapłonu

- karabin bocznego zapłonu

oraz

- karabin centralnego zapłonu.

Strzały z pistoletów oddawane były z odległości 20 m natomiast z karabinów z 50 m.

 

Na każdego z uczestników czekały pyszne grillowane przysmaki. Po zaspokojeniu głodu i pragnienia wręczono nagrody najlepszym strzelcom !

 Dziękujemy Wszystkim za udział w zawodach ! Na szczególną uwagę zasługuje reprezentacja kobiet, która udowodniła jak piękne i celne oko ma płeć piękna !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją zdjęciową z wydarzania oraz do korzystania ze strzelnicy!! Obiekt prowadzony jest przez Klub Strzelecki Petruci Shooting

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.