Referent ds. budynków i maszyn

Pracownik Zakładu Usług Technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie:
    • średnie lub wyższe techniczne na kierunkach budownictwo, budowa maszyn lub pokrewnych (mile widziani studenci studiów niestacjonarnych II stopnia),
  • znajomość:
    • zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu, prawa budowlanego i przepisów BHP i p.poż.,
    • pakietu MS Office oraz środowiska AutoCAD,
    • języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • umiejętności:
    • czytania i wykonywania rysunków technicznych,
    • wyceniania przedsięwzięć budowlanych,
  • dodatkowym atutem będzie:
    • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technicznym lub utrzymania ruchu,
    • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, samodzielność w działaniu)

Obowiązki:

  • prowadzenie gospodarki remontowej budynków, budowli i maszyn,
  • nadzorowanie eksploatacji i utrzymania w należytym stanie technicznym budynków, maszyn i urządzeń,
  • opracowywanie harmonogramów czasowo-rzeczowych konserwacji i remontów,
  • opracowywanie instrukcji eksploatacji maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie książek obiektów budowlanych oraz udział w przeglądach okresowych budynków,
  • prowadzenie zakupów materiałów dla grupy budowlanej i maszynowej,
  • udział w inwestycjach budowlanych realizowanych na terenie Spółki,
  • śledzenie nowych rozwiązań w kraju i na świecie oraz wdrażanie ich do stosowania w eksploatowanych budynkach i maszynach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy w ramach umowy o pracę w firmie
    o ugruntowanej pozycji na runku polskim i zagranicznym,
  • atrakcyjne premie,
  • komfortowe warunki pracy,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pracę w kompetentnym zespole i przyjaznej atmosferze,
zamknij

Ważna informacja