Przedmiot Działalności

BELMA od ponad 40-stu lat jest uznanym producentem wyrobów na potrzeby obronności kraju. Produkowane wyroby specjalne odpowiadają najwyższym wymaganiom współczesnego pola walki, zwiększając bezpieczeństwo obronne państwa. Obecnie BELMA jest jedynym w kraju producentem min przeciwpancernych, zapalników i wykrywaczy min.

BELMA od ponad 70-ciu lat jest uznanym producentem elektrycznej aparatury w wykonaniu przeciwwybuchowym. Urządzenia te mają zastosowanie w instalacjach elektrycznych pracujących w strefach zagrożonych wybuchem występujących głównie w przemyśle wydobywczym, stoczniowym czy chemicznym.

BELMA od ponad 30 lat współpracuje z zagranicznymi partnerami realizując usługi z zakresu obróbki metali i przetwórstwa tworzyw. Dysponuje dobrze wyposażonym parkiem maszynowym i zapleczem techniczno-organizacyjnym, dzięki czemu świadczy swoje usługi na wysokim i satysfakcjonującym klientów poziomie.


zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.