Usługi obróbcze

Jesteś w: Strona Główna / Usługi obróbcze

BELMA oferuje kompleksową obsługę klienta obejmującą pełny cykl życia produktu począwszy od rysunku poprzez wykonanie modelu aż do gotowego produktu. Pracujemy w oparciu o dokumentacje dostarczoną przez klienta jak również wykonaną w naszych biurach konstrukcyjnych, w których zatrudnieni są inżynierowie z dziedziny mechaniki, elektrotechniki i elektroniki.

Mając świadomość że produkcja detali w najwyższej jakości jest bardzo poważnym i trudnym wyzwaniem dla każdego prducenta BELMA stale inwestuje w potencjał ludzki i techniczny. Podnoszenie kwalifikacji, oraz śledzenie najnowocześniejszych trendów w branży umożliwia wykonywanie precyzyjnych i bardzo skomplikowanych elementów.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.