Usługi pomiarowe

Jesteś w: Strona Główna / Usługi pomiarowe

Laboratorium Pomiarowe Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych "BELMA" S.A. realizuje sprawdzanie okresowe sprzętu kontrolno-pomiarowego zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001 oraz ISO 10012. Stosujemy wewnętrzne procedury, które zapewniają skuteczne działania i wiarygodne pomiary.

Profesjonalnie przygotowana grupa specjalistów jest gwarantem realizacji sprawdzeń sprzętu kontrolno-pomiarowego na zgodność z obowiązującymi normami krajowymi i międzynarodowymi. Na sprawdzone przyrządy kontrolno-pomiarowe wystawiamy świadectwa sprawdzenia.

Ponadto, świadczymy usługi w zakresie precyzyjnych pomiarów detali, pomiarów konturów i kształtów, badań wytrzymałościowych materiałów oraz pomiarów chropowatości powierzchni. Dla tych usług wystawiamy odpowiednio kartę pomiarów i protokół badań wytrzymałościowych, które są uznawane przez audytorów zewnętrznych. Doświadczenie i wiedzę czerpiemy z blisko 150-letniej historii istnienia naszej firmy.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.