Realizowane procesy

Jesteś w: Strona Główna / Realizowane procesy

Cynkowanie- wymiary detali: 2000x200x700. Proces cynkowania odbywa się w kąpieli kwaśnej umożliwiającej wytwarzanie powłok odznaczjących się wysokim połyskiem, dobrą ciągliwością i wgłębnością.

Chromianowanie po cynkowaniu -w celu zabezpieczenia powłoki cynkowej stosujemy chromianowanie bezbarwne, żółte, czarne lub oliwkowe.

Miedziowanie - maksymalne wymiary detali: 1400x200x700. Kąpiel do miedziowania cyjankowa znajduje szerokie zastosowanie przemysłowe. Pozwala na osadzanie powłoki miedzianej na wielu materialach (np.: stal, stopy cynku, glinu, miedzi, magnezu niklu, ołowiu, itd.) i zapewnia dobrą przyczepność osadzanej warstwy. Posiadają dużą wgłębność kąpieli i zdolność krycia, co jest bardzo ważne przy pokrywaniu wyrobów o skomplikowanych kształtach.

Niklowanie- maksymalne wymiary detali: 1500x600x200. Otrzymywane powłoki w procesie niklowania charakteryzują się lustrzanym połyskiem. Kąpiel posiada dużą zdolność do mikrowygładzania nierównośći podłoża oraz do pokrywania detali o skomplikowanych kształtach (posiadających dużą wgłębność). Powłoki odznaczają się dużą plastycznością. Zaletą jest duża trwalość i stabilność.

Cynowanie - kwaśne z połyskiemlub alkaliczne matowe. Proces cynowania znalazł szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. Dzięki naszej kąpieli uzyskujemy szczelne drobnokrystaliczne warstwy o wysokim połysku (w przypadku cynowania kwaśnego) i znacznym stopniu odpornych na korozję.

Chromianowanie techniczne i dekoracyjne - maksymalne wymiary detali: 1100x500x200. Powłoka chromowa stosowana jest jako powłoka ochronno - dekoracyjna na podwarstwie miedź - nikiel, a także odgrywa rolę czynnika antykorozyjnego.

Fosforanowanie - wymiary detali: 1200x400x500. Otrzymywana powłoka fosforanowa daje zabezpieczenie antykorozyjne, stanowi podkład pod powłoki lakiernicze. Powłoka charakteryzuje się małą porowatością i drobnokrystalicznością struktury, co zapewnia odpowiednią elastyczność w przypadku odkształceń mechanicznych.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.