Wprowadzenie

Jesteś w: Strona Główna / Wprowadzenie

Wprowadzenie


BELMA
od ponad 30 lat z powodzeniem wspołpracuje z zagranicznymi i krajowymi partnerami realizując usługi z zakresu mechanicznej obróbki metali, przetwórstwa tworzyw, oraz pokryć galwanicznych. Naszym celem jest oferowanie konkurencyjnych usług na rynkach zewnętrznych. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie, oraz wysokie kompetencje produkcyjne w dziedzinie mechanicznej obróbki skrawaniem.

BELMA dysponuje nowoczesnym i stale unowocześnianym parkiem maszynowym. Nowoczesny potencjał produkcyjny jest zdolny zaspokoić potrzeby zarówno jednorazowych indywidualnych zamówień jak i masowej produkcji. W naszej produkcji zapewniamy najwyższy możliwy poziom jakości a co za tym idzie wysoki poziom satysfakcji klienta. Posiadamy własne biura konstrukcyjne, w których zatrudnieni są inżynierowie z dziedziny mechaniki elektrotechniki i elektroniki. Przy pracach projektowych wykorzystujemy narzędzia CAD/CAM zarówno 2D jak i 3D.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.