Wprowadzenie

BELMA należy do najstarszych zakładów przemysłowych w regionie kujawsko – pomorskim. Początek działalności firmy datuje się na 1868 rok. Rozpoczynając od zakładu ślusarskiego firma produkowała kolejno urządzenia dla kolejnictwa, motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, górnictwa i realizowała różnego rodzaju usługi przemysłowe.

BELMA obecnie to nowoczesna firma pod względem technicznym i organizacyjnym, zdolna zaspokajać potrzeby wymagających klientów z kraju, Unii Europejskiej jak i świata. Posiada odpowiedni potencjał techniczno-produkcyjny i wysoko wykwalifikowany zespół doświadczonej kadry inżynieryjno-technicznej.

BELMA posiada własne biura konstrukcyjne, w których zatrudnia specjalistów z zakresu mechaniki, elektrotechniki i elektroniki projektujących nowoczesne wyroby.Wykorzystując w procesie projektowania i produkcji komputerowe systemy wspomagania jak również wieloletnie doświadczenie w precyzyjnej obróbce metali BELMA z powodzeniem dostarcza swoim klientom kompleksową, zintegrowaną usługę „od projektu do wyrobu”.

BELMA od ponad 20-tu lat stosuje system zarządzania oparty na wymaganiach norm serii EN-ISO 9000, gwarantujący spełnienie najwyższych wymagań jakościowych naszych klientów.

BELMA posiada Ośrodek Wypoczynkowy w Kadzionce, który umożliwia pracownikom Spółki integrację i wypoczynek, jak również oferuje swoje usługi rekreacyjne klientom zewnętrznym.

BELMA obecnie jest członkiem Polskiej Grupy Zbrojeniowej, dzięki czemu posiada zwiększone możliwości rozwoju i wzmocnioną pozycję na rynku.

zamknij

Ważna informacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.